Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.07.2022 - 16:47
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, Květuško. |
17.07.2022 - 16:16
Květka Š.: :-)---
|
15.07.2022 - 13:04
Besinka: raďo:
Udělal jsi mi radost Tvým čtením a děkuji za Tvá slova. |
15.07.2022 - 13:03
Besinka: raďo:
Moc děkuji za podporu. |
15.07.2022 - 12:47
raďo: je to tak ST
|
15.07.2022 - 12:43
raďo: takový čokoládový rap
|
14.07.2022 - 19:22
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji, drahá. |
14.07.2022 - 19:22
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za Tvá slova. Květuško. |
14.07.2022 - 16:28
CULIKATA: Ne, ne, nebuď smutná, posílám do foroty culík ode mě :-)
|
14.07.2022 - 15:17
Květka Š.: A to je mňam,,,:-)
|
14.07.2022 - 05:57
Besinka: blue:
No, tak jsem se do toho pustila, že div jsem neměla šlehačku na nose. |
14.07.2022 - 00:13
blue: Besinka: :)
|
13.07.2022 - 18:52
Besinka: M.A.Rek:
Díky a odpoledne jsem to završila ještě na Masarykově náměstí zmrzlinou. |
13.07.2022 - 17:10
M.A.Rek: Sladká až k ochutnání...
|
12.07.2022 - 16:17
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za milé řádky. Květuško. |
12.07.2022 - 14:41
Květka Š.: U zimy má „holka“ opravdu zastání
jen jaro ji hrůzu asi nahání, slzy ji mrznou na tváři tak letí tam kde se ji zadaří. Ano,takové bývají sněhové vánice zlobí se slečna vlčice... |
10.07.2022 - 16:33
Besinka: Květka Š.:
Líbám Tě s kočičkou. J. |
10.07.2022 - 15:12
Květka Š.: pohladím a ráda...
|
09.07.2022 - 21:32
Besinka: Lionhead:
Děkuji za podporu. Moc a moc. |
09.07.2022 - 21:03
Lionhead: Moc pěkná, procítěná, nechť se brzy dostaví, lepší čas pro všechny králočárovny.
|


