Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.12.2023 - 14:11
Besinka: j.m.: přeji hezký adventní čas a přeji hezký den a děkuji za komentář při svátku
|
05.12.2023 - 12:56
j.m.: Poezie je svoboda,ne pravidla šedi.
|
04.12.2023 - 13:59
Besinka: René Vulkán: Já to zkoušela předělávat po roce,
ale asi chce tomu spíše dát volnost. Děkuji a podívám se na to. Přeji příjemný adventní čas. |
04.12.2023 - 13:11
René Vulkán: Besi, tady si nejsem jist, co se má rýmovat. Skoro to vypadá, žes měla plán tvořit ve vázaném verši, ale že se to nepovedlo. Buď vázaný, ale pořádně (rytmus i rým), nebo volný, a pak ho nechat rozletět. A nebo smíšený. A to tak, že to co je v něm vázaného, ať skutečně vázaně vypadá.
|
01.12.2023 - 17:23
Besinka: Děkuji mockrát, Květuško.
|
01.12.2023 - 16:31
Květka Š.: :-)...st...
|
29.11.2023 - 16:33
Besinka: j.m.: moc děkuji.
|
29.11.2023 - 15:39
j.m.: Tohle téma ti sluší.
|
29.11.2023 - 05:20
Besinka: Zeanddrich E.: Moc děkuji a přeji hezký den.
|
29.11.2023 - 01:03
Zeanddrich E.: Opět moc hezké... :)
|
27.11.2023 - 18:54
Besinka: Květka Š.: Moc děkuji a mám radost.
|
27.11.2023 - 18:36
Květka Š.: taky se mi líbí...
|
27.11.2023 - 17:55
Besinka: Lilith: děkuji.
|
27.11.2023 - 17:29
Lilith: Pěkné to ;-)
|
20.11.2023 - 14:54
Besinka: Zeanddrich E.: Ano. Tak to cítím i já.
|
20.11.2023 - 13:33
Zeanddrich E.: (Karel IV. měl -a má- velikou zásluhu o Prahu...)
|
19.11.2023 - 10:23
Besinka: Květka Š.: Moc děkuji.
|
18.11.2023 - 17:41
|
17.11.2023 - 11:43
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji. Mám radost.
|
17.11.2023 - 04:00
Zeanddrich E.: (druhá a čtvrtá sloka pro mne nejvíc... :) )
|


