Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2024 - 09:10
Besinka: raďo: Přijímám obejmutí a děkuji za vřelé přijetí.
|
02.01.2024 - 09:09
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za podporu a též přeji vše dobré v novém roce.
|
02.01.2024 - 07:19
|
02.01.2024 - 02:05
raďo: Besinka: objímám taky ...:)
|
01.01.2024 - 17:47
Besinka: Lilith: moc děkuji
|
01.01.2024 - 16:23
Lilith: Fajný slova, a ST s úsměvem ;-)
|
30.12.2023 - 11:39
Besinka: René Vulkán: děkuji za podporu.
|
30.12.2023 - 11:37
Besinka: René Vulkán: přemýšlím,co tam dát.podivam se na to
|
30.12.2023 - 10:43
René Vulkán: je to tak
|
30.12.2023 - 10:43
René Vulkán: rýmy nebo spíš koncovky ve druhé sloce - mně, mně, vně - nejsou dobré
|
29.12.2023 - 22:17
Besinka: René Vulkán: Děkuji. Já už zapomněla, že jsem tuto básničku napsala.
|
29.12.2023 - 21:06
René Vulkán: to bych podepsal
|
29.12.2023 - 18:57
Besinka: Lilith: Moc děkuji.
|
29.12.2023 - 18:52
Lilith: Pěkný... ;-)
|
28.12.2023 - 01:29
Besinka: JiSo: děkuji za řádky.
|
27.12.2023 - 23:41
|
25.12.2023 - 10:27
Besinka: Zeanddrich E.: Já tam byla včera na mši. Nádherná atmosféra. Prostě mám to tam ráda.
|
25.12.2023 - 01:23
Zeanddrich E.: Pokud myslíš sv. Antoníčka na Štrossmayerově náměstí v Praze, tak tam také ..občas chodívám (dokonce to snad byla zde v Praze i moje domovská farnost...) Hezké a klidné Vánoce Ti přeji, Besinko... .
|
23.12.2023 - 15:29
Besinka: Květka Š.: Děkuji a krásný vánoční čas
|
23.12.2023 - 15:28
Květka Š.: V ulicích to září,svítí
to vánoce nás chytají do svých síti a kapři v kádích cákají kdy nás prodají? ~ |


