Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
28.01.2024 - 19:00
libour: nejsem Renča ani Simča
však líbí se mi Tvá písmenková limča.... :-)
28.01.2024 - 18:50
Lilith: Miloučké radosti ;-)
27.01.2024 - 16:09
Besinka: M.A.Rek: ano a zdravím od kočiček a děkuji za komentář
27.01.2024 - 14:56
M.A.Rek: Samota není tak zlá, mnozí z nás ji i vyhledávají. Horší je osamocení, z toho se tak snadno nevracíš...
27.01.2024 - 12:38
Besinka: Lilith: děkuji,ty jsi zlatíčko
27.01.2024 - 10:42
Lilith: Krásně jsi to napsala!
Jsme to nejcennější, co máme...
25.01.2024 - 21:25
Besinka: Lilith: ano
25.01.2024 - 21:10
Lilith: Osud si někdy pěkně pohrává s našimi životy...
25.01.2024 - 08:32
Besinka: Zeanddrich E.: Kéž by a děkuji za podporu.
25.01.2024 - 08:31
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za odpověď
25.01.2024 - 08:30
Besinka: Zeanddrich E.: Moc děkuji.
24.01.2024 - 19:34
Zeanddrich E.: ...Poslední pusa mezi stromy
a všeobjímající mír... .

Na tomhle by snad dalo stavět...?
24.01.2024 - 19:20
Zeanddrich E.: ... .
Třetí oko má i každý člověk, ale jen málokomu opravdu dobře funguje... :)
24.01.2024 - 19:16
Zeanddrich E.: Je to opět hezké :)
24.01.2024 - 17:27
Besinka: Lilith: děkuji
24.01.2024 - 17:25
Lilith: Ano...
24.01.2024 - 02:51
Besinka: Lilith: děkuji mockrát za podporu
23.01.2024 - 22:03
Lilith: Nebudu mlčet jako ryba a budu ti přát jen štěstíííí!
22.01.2024 - 17:02
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát, Květuško
22.01.2024 - 16:26
Květka Š.: ---neboj bude zase dobře...
1 ... 158|159|160|161|162|163|164|165|166 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku