Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5605
Komentáře k dílům uživatele :
11.02.2024 - 14:02
Anfádis: Ve slané lázni. Ach jo.
Výborná mini
11.02.2024 - 12:49
Besinka: j.m.: Pozitivita je důležitá. Přístup velice chválím.
11.02.2024 - 12:30
j.m.: Čtu hodně úmrtních oznámení,ale beru to pozitivně.
10.02.2024 - 18:10
Besinka: Izzy: I já je občas čtu.

Pamatuji si ještě na reklamu ...Kdo nečte Blesk, ví kulový
10.02.2024 - 18:09
Besinka: Květka Š.: Děkuji za krásný komentář.
10.02.2024 - 16:53
Izzy: Přiznávám naprostou časopisovou demenci... bo já nejčastějc sahám po bulvárních plátcích, no co už se mnou:-):-):-)
10.02.2024 - 16:03
Květka Š.: Přečte si časopis,místní drbnu
a potom si zajde do kavárny
vypije kávu,smlsne na zákusku
a jde se mrknout do cukrárny.
/Zrovna tam?/
10.02.2024 - 10:02
Besinka: nikdo známý: a já kočičí časopis beru vždy jako svátost
10.02.2024 - 09:57
nikdo známý: dodnes odebírám pár časopisů, i když už jiných, než dřív...ale to rozdychtěné očekávání, když otevřu stránku a je tam nové číslo :)
10.02.2024 - 09:19
Besinka: Lilith: To jsme na tom stejně a káva k tomu. viď?
10.02.2024 - 09:17
Lilith: Každé ráno u snídaně čtu časopis o záhadách. Někdy o bydlení...
Časopisy tu dycky budou.
Pěkné to máš :-)
10.02.2024 - 09:07
Besinka: Anfádis: Je to prostě krása a jsem ráda, že jsem se s raním čtením mohla podělit.
10.02.2024 - 08:48
Anfádis: Úplně jsem dostala chuť zalistovat si též.
Díky, Jitu, za ten podnět.
09.02.2024 - 19:18
Besinka: M.A.Rek: Děkuji, to byla čítanka z roku 2016, Josef Soukal, tiskárna Libertas. Měl syn pro tříletý učební obor.

Potěšil jsi.
09.02.2024 - 19:11
M.A.Rek: A což teprve slabikář:
Ema má mísu (plnou),
děda ma maso (staré),
máma má danu, táta se má...

nebo povinná četba:
Dva roky prázdnin Daleko od Moskvy, či Ruda zuří nad Kladnem, nebo Jak se kazila ocel Na východ od ráje...
09.02.2024 - 18:44
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za slova podpory.
09.02.2024 - 16:43
Zeanddrich E.: ... .
(možná se i vrátí...; ale zaplétat se do toho tady raději nebudeme...)
09.02.2024 - 14:32
Besinka: Květka Š.: Děkuji.
09.02.2024 - 14:31
Květka Š.: Stromy se protáhnou,
asi cvičí
ale ne,to jen vítr v listí fičí.
09.02.2024 - 11:11
Besinka: Lilith: děkuji mockrát
1 ... 155|156|157|158|159|160|161|162|163 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku