Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.09.2025 - 10:24
divoženka1: Tento text se mi libí
|
09.09.2025 - 14:38
Besinka: Lazar: děkuji za podporu a objimam zlatíčko milé
|
09.09.2025 - 12:57
Lazar: Ano - o nic se "nesnažit". Být v "souladu".
|
09.09.2025 - 06:59
Besinka: Radost: ať žije chléb s máslem a vítám tě tady, milá radost
|
08.09.2025 - 22:43
Radost: Besinka: Krásné a výstižné.
|
08.09.2025 - 10:12
Besinka: tajemství přírody: ano
|
08.09.2025 - 10:12
Besinka: tajemství přírody: děkuji
|
08.09.2025 - 02:33
tajemství přírody: KDO UMÍ TEN UMÍ, NENÍ PLACKA JAKO PLACKA.
|
08.09.2025 - 02:28
tajemství přírody: Výstižné a magické, dík.
|
06.09.2025 - 20:07
Besinka: JiSo: děkuji mockrát a mám radost
|
06.09.2025 - 20:06
Besinka: Lazar: děkuji za podporu
|
06.09.2025 - 18:19
JiSo: pár řádků, ve kterých je vše.
|
06.09.2025 - 18:11
Lazar: Ano - oheň je "magický". Krátce a výstižně vyjádřeno.
|
06.09.2025 - 10:51
Besinka: tajemství přírody: mám radost a děkuji
|
06.09.2025 - 07:49
tajemství přírody: VTIPNÉ, STRUČNÉ, VOŇAVÉ JA CHLEBA, KOUSEK TEBE CO SE NEDÁ.
|
05.09.2025 - 19:10
Besinka: Květka Š.: Nádherná psí a děkuji za podporu
|
05.09.2025 - 19:09
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát za podporu
|
05.09.2025 - 14:43
Květka Š.: ..Pes si najal v depu
za tři chlupy vlak se svou blechou v kožichu chtěl snad cestovat, strelou nebo pendolínem nebo parním za komínem co chceš za tři chlupy psí? A platit musíš u kasy. |
05.09.2025 - 14:38
Zeanddrich E.: Hezoučké opět :), Besi :):)
|
04.09.2025 - 16:47
Besinka: M.A.Rek: děkuji mockrát
|


