Dota Slunská» registrace: 23.11.2011 » 126, žena
» vzkaz
» děl: 30 |
Komentáře uživatele :
13.08.2016 - 22:59
úchvatný detaily
|
13.08.2016 - 22:52
Hahá...:D
|
12.08.2016 - 12:19
vlnka kočí
chvilku spočiň než se proudy stulí do klubka než šelma smutku jako divukočka odhupká :) |
10.08.2016 - 17:26
Od tebe to nezní jako klišé a to je na tom nejlepší.
|
10.08.2016 - 17:24
Tak tohle je nevšední zážitek...prostě nádherná věc, o které se těžko promlouvá, neboť je čtenář zcela zaplaven emocemi.
Veletip |
03.08.2016 - 11:22
všechno je v hlavě ;-)
|
03.08.2016 - 11:20
ta voní...
|
03.08.2016 - 11:20
spočítám si ve dvacítkový soustavě
jak skočit do tvých básní po hlavě |
03.08.2016 - 11:18
Výborný komentáře! :)
|
03.08.2016 - 11:17
Tohle je moc hezký.
|
01.08.2016 - 09:13
ze žalu překousne žížalu (pač dorůstá jako naděje)
|
01.08.2016 - 09:06
slovenské prostředí :D
|
01.08.2016 - 09:05
to je paráda, párkrát jsem vyprskla :D
|
31.07.2016 - 09:30
ven dál ven
vyváben přesně jako v básni! |
29.07.2016 - 23:04
nostalgická, ale krásná
|
29.07.2016 - 23:03
S něčím se zdráhám docela souhlasit, ale k rozmýšlení tedy ponouká, to rozhodně.
zlo je nepohledné a vždycky lidské *** ST, ať si všichni všimnou |
29.07.2016 - 23:00
ach...
|
29.07.2016 - 22:59
haha, tohle mě rozesmálo. díky!
|
29.07.2016 - 15:56
Ahoj a vítej na Libresu. Adramelech má naprostou pravdu a za dobře míněnou radu se sluší poděkovat.
Ale k dílu. Jde o pouhou reformulaci všeobecně známého přísloví, že v nouzi poznáš přítele. Nicméně, pokud skutečně tvoříš vlastní moudra, ráda si některá z nich přečtu. |
29.07.2016 - 15:06
mistrovská (asi ti začnu zase vykat) :)
|


