René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
11.06.2024 - 21:30
já si dávám večer whisky
až mi ztuhnou moje pysky nevydám pak vůbec slova proto musím zas a znova svěřovat se do propisky |
10.06.2024 - 15:13
závěr je silný
|
06.06.2024 - 16:50
Rýmování by se dalo zlepšit, namátkou: den/sen - sice čisté, ale hodně lehce se nabízející
pastí/lestí - lestí zní těžkopádně, zastarale sebe/sebe/sebe - Cimrmanovské, pro poezii nevhodné oprav si diakritiku |
06.06.2024 - 16:44
už jsi na vlně kvality
|
06.06.2024 - 13:44
Říkám si, kde bereš materiál k tolika dílům
|
30.05.2024 - 19:58
Eva byla na Adama
Adam na něj taky kampak na ně s radama jakýpak s tím fraky že není Eva vyzrálá? že je Áďa na tom taky tak? příroda zas vyhrála dostala je na chyták prozradit jej mohu ... prostou lidskou touhu |
30.05.2024 - 07:28
ani slovo nazmar
|
29.05.2024 - 06:44
Zeanddrich E.:
... a kde je lepší? :-) |
28.05.2024 - 11:07
Marťas9:
mám radost, dík |
26.05.2024 - 21:55
až klasické, přijde mi
|
23.05.2024 - 11:42
Vyndala si hřebík z hlavy
jak jí kdosi praví Ztratila tak spojení* věnuje se kojení * s dezinformátory |
23.05.2024 - 11:37
Mile popsaná praxe.
|
23.05.2024 - 11:36
ořezané na podstatu
|
22.05.2024 - 09:17
gabkin:
dík |
21.05.2024 - 22:41
Má to spád jak bystřina
|
21.05.2024 - 17:54
Besinka: .
|
21.05.2024 - 17:54
křižuji tě na svém kříži, odpusť
|
17.05.2024 - 21:59
koukání na fotbal
mi prostě okorá nikdy však pan Ondřej Sekora |
16.05.2024 - 23:02
Radegast:
pro mě je to pochvala |
16.05.2024 - 14:13
Zlehka nahozené, zadrnkání na pocity s ponecháním prostoru pro dopovězení čtenářovo.
Zdařilé a zralé dílo. Tohle nepsala žádná začátečnice. |


