Kars» registrace: 30.11.2011 » muž, z Polabské nížiny
» vzkaz
» děl: 34 |
Komentáře uživatele :
11.01.2012 - 08:11
Nenaříkej Tetičko, vždyť ti svítí nové sluníčko,
zanech cvilku vzpomínky, co jdou pozpátku, upni se k malému jezulátku, tam inspirace je dost a ona bude zas tvůj host ST |
11.01.2012 - 08:02
Taky jsem to nestihnul, mořskej vlku Jihlaváku
ST |
10.01.2012 - 22:28
Příběh opravdového člověka :-)
|
10.01.2012 - 22:26
Klukovské vzpomínky, bezva
|
10.01.2012 - 22:25
Se rdím, už vím, že víš, co s ním :-)
|
10.01.2012 - 22:22
Ta už se mi více líbí
naděje je z ní cítit uvidíš, zavoní skrze kvíta pivoní ST |
10.01.2012 - 22:19
Hlavu vzhůru smutná básnířko
|
10.01.2012 - 21:04
Štěstí je vrtkavé a závist hloupá
|
10.01.2012 - 21:02
Ba, hlavně zdraví, peníze morálku kazí :-)
|
10.01.2012 - 21:00
Realita v dým rozplynutá
|
10.01.2012 - 20:58
Život tvrdoměkký trvá po celé věky :-)
|
10.01.2012 - 20:55
Zaujalas' kameny, o nichž píšeš
i já je mám rád ale vinný kámen, ten ze dna lahví nechtěl bych polykat :-) |
10.01.2012 - 20:46
Z toho plyne poučení, nesedávat na kamení :-)
|
10.01.2012 - 18:10
Tak jsem se vrátil a ten blázinec znova prožil :-)
|
10.01.2012 - 13:13
Moc dobře píšeš
|
10.01.2012 - 13:12
Drsný, leč skvělý
ST |
10.01.2012 - 13:07
Jak úžasně jsi popsal lásku co nás mnohdy ničí
a ona nemůže nic dělat, jen je a mlčí ST |
10.01.2012 - 10:55
Hezoučká
|
10.01.2012 - 10:52
Tango, ten tanec vášnivý, něžný i bouřlivý
|
10.01.2012 - 09:37
Musel jsi být zpocenej, ten sen byl tak tajemnej
|


