Kars

» registrace: 30.11.2011
» muž, z Polabské nížiny
» děl: 34
» komentářů: 2663 / 1132
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 08:18
Těžko na cvičišti, lehko na bojišti
bitvu u katedry vyhraješ příští
11.01.2012 - 21:57
Strhující závěr
11.01.2012 - 21:55
Uf, ta byla dlouhá, ale pravdivá
11.01.2012 - 21:53
Je ho škoda, zůstalo tam mnohu
11.01.2012 - 21:24
zůstaň svá
11.01.2012 - 21:18
Něžnost sama
11.01.2012 - 21:06
Kett má pravdu
11.01.2012 - 20:54
Déšť k hudbě inspiruje
11.01.2012 - 20:52
Jo ti mořští vlci, to jsou ale bejci :-)
11.01.2012 - 20:45
Neumím si představit samotu, su rád, že su tu
11.01.2012 - 20:42
:-)) Ď
11.01.2012 - 13:07
Toulám se tebou :-)
11.01.2012 - 13:06
Chceš li být šťastná, jdi do lesa,
srdce tvé tam jistě zaplesá,
krásou tou, jak to moje
připrocházkou básní tvou
ST
11.01.2012 - 13:02
Ach tvé komenty perly jsou, ne náhodou
11.01.2012 - 10:47
Ach ty můzy, někdy jsou jak lůzy, jindy zozepínaj blůzy :-)
11.01.2012 - 09:26
Soužíš se láskou, bolavou, nebeskou
ST
11.01.2012 - 09:21
Patří jim naše díky, sestřičkám ze špitálů i z klinyky
11.01.2012 - 08:24
Proboha, ještě ne, je tu krásně
11.01.2012 - 08:22
Nejhorší je mluvit rychleji než myslet,
pak za věty se dá i střílet,
slovo se stává zbraní hromadného ničení
není lepší nakonec mlčení?
ST
11.01.2012 - 08:17
Kdeže jsou ty časy,
co Vysočinou voněly bramborové natě,
prázdné jsou ty širé statě,
bez pstruhů jsou meandující potůčky,
co do ruky jsem je chytal,
když jsem byl maličký.
Již neozývá se kejhání hus
a to je vzpomínek jen malý kus
ST
1 ... 110|111|112|113|114|115|116|117|118 ... 134

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku