Kars» registrace: 30.11.2011 » muž, z Polabské nížiny
» vzkaz
» děl: 34 |
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 08:18
Těžko na cvičišti, lehko na bojišti
bitvu u katedry vyhraješ příští |
11.01.2012 - 21:57
Strhující závěr
|
11.01.2012 - 21:55
Uf, ta byla dlouhá, ale pravdivá
|
11.01.2012 - 21:53
Je ho škoda, zůstalo tam mnohu
|
11.01.2012 - 21:24
zůstaň svá
|
11.01.2012 - 21:18
Něžnost sama
|
11.01.2012 - 21:06
Kett má pravdu
|
11.01.2012 - 20:54
Déšť k hudbě inspiruje
|
11.01.2012 - 20:52
Jo ti mořští vlci, to jsou ale bejci :-)
|
11.01.2012 - 20:45
Neumím si představit samotu, su rád, že su tu
|
11.01.2012 - 20:42
:-)) Ď
|
11.01.2012 - 13:07
Toulám se tebou :-)
|
11.01.2012 - 13:06
Chceš li být šťastná, jdi do lesa,
srdce tvé tam jistě zaplesá, krásou tou, jak to moje připrocházkou básní tvou ST |
11.01.2012 - 13:02
Ach tvé komenty perly jsou, ne náhodou
|
11.01.2012 - 10:47
Ach ty můzy, někdy jsou jak lůzy, jindy zozepínaj blůzy :-)
|
11.01.2012 - 09:26
Soužíš se láskou, bolavou, nebeskou
ST |
11.01.2012 - 09:21
Patří jim naše díky, sestřičkám ze špitálů i z klinyky
|
11.01.2012 - 08:24
Proboha, ještě ne, je tu krásně
|
11.01.2012 - 08:22
Nejhorší je mluvit rychleji než myslet,
pak za věty se dá i střílet, slovo se stává zbraní hromadného ničení není lepší nakonec mlčení? ST |
11.01.2012 - 08:17
Kdeže jsou ty časy,
co Vysočinou voněly bramborové natě, prázdné jsou ty širé statě, bez pstruhů jsou meandující potůčky, co do ruky jsem je chytal, když jsem byl maličký. Již neozývá se kejhání hus a to je vzpomínek jen malý kus ST |


