E.T.Jane» registrace: 30.11.2011 » 55, žena, Praha
» vzkaz
» děl: 201 |
Komentáře uživatele :
21.08.2015 - 08:38
Mít filipa (za ušima)
Říkali, že Filip má filipa já na to,že kecají a že se to neříká on má totiž za ušima Co? To nevím, ale uši má poslouchá, ale mě si nevšímá -tenhle jeden klučina. Padla jsem mu do oka? No tak to tuty ne jsem bába skoro storoká :) ** Supeeeer |
21.08.2015 - 08:33
Děti v prášku, achach běda
snad nedojde dalece ta věda Evoluce (snad) nezabrání věnovat se milování :) ** |
21.08.2015 - 08:27
Nádhera ! ** ST
|
17.08.2015 - 12:12
jednání hnusné, slizké...a bohužel i mně tak blízké. Jasně, honem za humna..dokud jasnou mysl má a je rozumná.
|
17.08.2015 - 12:10
Láska může zničit kamarádství. Jestli je to myšleno tak,že se kamarád zamiloval a skončilo vaše přátelství. Znám takový případ. Zamiloval a zahodil své přátele. Do jednoho. Změnil život a asi i pohled na svět. Jj, děje se to.
|
17.08.2015 - 12:02
Tak koukám,že jsem zpoplatnění pochopila kupodivu správně (ne vždy se mi výklad básně zadaří). Tady jsem to viděla přesně jak píšeš...platí se za "všechno"..takže honééém než to budu muset zacálovat (a svou duši pro jinou tak třeba muset prodat :)
** Suprová |
17.08.2015 - 11:57
snadné to asi nebude
hledat paní na focení ve spoře oděném obleku Jak oni ví, že po nich nebudeš chtít víc.. nějakou tu neplechu :) přesto držím palce, punčošek znalče :) |
03.08.2015 - 14:46
Velmi zajímavé :) **
|
29.07.2015 - 14:25
:) ST
..a výměna Magica von čáry a Ringo... to jsem na "cáry", prostě bingo :) |
21.07.2015 - 10:44
stačí vteřina
9 měsíců pak je rodina musím souhlasit v ženském klíně tam to začíná :) |
13.07.2015 - 14:11
Jestli jde po dvou..tak je náhodou mooooc šikovnej :) Moc hezká **
|
13.07.2015 - 07:22
Chvíli na výsluní se hřál
bojoval a panoval tenhle český král Díky ** |
10.07.2015 - 10:52
motýly a jejich krása..lehkost..spanilost - to mě dostává pořád při pohledu na jejich pohyb křídel.
ST** |
10.07.2015 - 07:28
Přidala bych také jeden svůj. "Štěstí si vážíme, jen když ho občas ztrácíme."
Také mě sedí ten předposlední :) |
09.07.2015 - 13:06
Moc hezká **
|
09.07.2015 - 10:18
to je fajn :) **
|
09.07.2015 - 10:14
Mít možnost se schoulit je prima :) **
|
09.07.2015 - 07:54
:( Tak na Káju! :)
|
08.06.2015 - 14:23
Krásná! ST **
|
29.05.2015 - 11:04
Tak tahle tvá mě doslova uchvátila. Píšeš tak barevně..ale tahle..ta je! je nádherná každým slovem ** ST
|


