la loba

» registrace: 19.10.2012
» 52, žena
» děl: 99
» komentářů: 3381 / 1854
Komentáře uživatele :
27.03.2015 - 12:55
Tak to je nádhera ST
27.03.2015 - 12:54
Hlavně nepij na lačno
Jinak ST
27.03.2015 - 12:52
ST řekám
27.03.2015 - 12:51
valím oči:-)))
26.03.2015 - 10:52
Raněné prase mne dostalo ST
26.03.2015 - 10:51
ST a hubičku
26.03.2015 - 10:50
Líbí se mi je z ní jasně cítit dnešní Lilith
26.03.2015 - 10:48
Hezké komentáře a báseň je jako vždy poučný i poetická
Ráda si představuju jak to asi kdysi bylo...a ty to mistrně dovedeš přiblížit
20.03.2015 - 11:15
Pěkně řízná
20.03.2015 - 11:14
Díky tomu tě asi jen tak něco ne porazí...silná báseň
20.03.2015 - 11:13
zenge: whiolet: Lilith: J.F.Julián: fialka: děkuji za přízeň
19.03.2015 - 14:27
Chlupů mám doma spoustu tak to jsem asi bohatá:-)))
19.03.2015 - 14:26
Je v tom myšlenka a taky vášeň takže jen tak dál
Nakonec zjistíš že je úplně fuk co si myslí druzí ,důležité je abyses cítil být sám sebou .Nikdy se nelze zalíbit všem s tím se holt musí počítat
Kdysi jsem psala básně kde jsem hodně používala vulgární slova byl to projev bezmoci a velké bolesti
Hodně lidí to odsuzovalo ale pár chápalo ...
Držím palce
19.03.2015 - 11:19
Origami mi nikdy nevyšlo ale tvá báseň je poskládǎa
19.03.2015 - 11:17
Připomenuls mi že letos chci pořídit kohouta:-)))
19.03.2015 - 11:15
Jo mě kvete rýma kolem obsypána kapesníčky pčíkám kudy chodím prostě jaro
ST
19.03.2015 - 11:13
Líbí se mi a vím že st tě nemine
18.03.2015 - 16:51
ST
18.03.2015 - 16:49
ST bez dechu
18.03.2015 - 10:44
Já teď nemám čas být na internetu tak jen nakukuji bez komentů ale tvá báseň mne donutila se přihlásit
Je tak nádherná že nemám slov
Opravdu nevím co říct ...díky za ní je to mistrovské dílo
1 ... 27|28|29|30|31|32|33|34|35 ... 170

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku