la loba» registrace: 19.10.2012 » 52, žena
» vzkaz
» děl: 99 |
Komentáře uživatele :
27.03.2015 - 12:55
Tak to je nádhera ST
|
27.03.2015 - 12:54
Hlavně nepij na lačno
Jinak ST |
27.03.2015 - 12:52
ST řekám
|
27.03.2015 - 12:51
valím oči:-)))
|
26.03.2015 - 10:52
Raněné prase mne dostalo ST
|
26.03.2015 - 10:51
ST a hubičku
|
26.03.2015 - 10:50
Líbí se mi je z ní jasně cítit dnešní Lilith
|
26.03.2015 - 10:48
Hezké komentáře a báseň je jako vždy poučný i poetická
Ráda si představuju jak to asi kdysi bylo...a ty to mistrně dovedeš přiblížit |
20.03.2015 - 11:15
Pěkně řízná
|
20.03.2015 - 11:14
Díky tomu tě asi jen tak něco ne porazí...silná báseň
|
20.03.2015 - 11:13
zenge: whiolet: Lilith: J.F.Julián: fialka: děkuji za přízeň
|
19.03.2015 - 14:27
Chlupů mám doma spoustu tak to jsem asi bohatá:-)))
|
19.03.2015 - 14:26
Je v tom myšlenka a taky vášeň takže jen tak dál
Nakonec zjistíš že je úplně fuk co si myslí druzí ,důležité je abyses cítil být sám sebou .Nikdy se nelze zalíbit všem s tím se holt musí počítat Kdysi jsem psala básně kde jsem hodně používala vulgární slova byl to projev bezmoci a velké bolesti Hodně lidí to odsuzovalo ale pár chápalo ... Držím palce |
19.03.2015 - 11:19
Origami mi nikdy nevyšlo ale tvá báseň je poskládǎa
|
19.03.2015 - 11:17
Připomenuls mi že letos chci pořídit kohouta:-)))
|
19.03.2015 - 11:15
Jo mě kvete rýma kolem obsypána kapesníčky pčíkám kudy chodím prostě jaro
ST |
19.03.2015 - 11:13
Líbí se mi a vím že st tě nemine
|
18.03.2015 - 16:51
ST
|
18.03.2015 - 16:49
ST bez dechu
|
18.03.2015 - 10:44
Já teď nemám čas být na internetu tak jen nakukuji bez komentů ale tvá báseň mne donutila se přihlásit
Je tak nádherná že nemám slov Opravdu nevím co říct ...díky za ní je to mistrovské dílo |


