la loba» registrace: 19.10.2012 » 52, žena
» vzkaz
» děl: 99 |
Komentáře uživatele :
15.03.2015 - 11:03
Potěšila mé srdce
|
15.03.2015 - 11:02
ST praní
|
15.03.2015 - 11:01
Jako vždy milé pohlazení a zastavení díky:-)
|
11.03.2015 - 10:14
krasne ST
|
10.03.2015 - 10:01
ST
|
10.03.2015 - 09:59
Tak tahle je!!!zakládám
|
10.03.2015 - 09:57
Blíží se čas vajíček;-)))
|
10.03.2015 - 09:55
ST semikrásné a jarní
|
10.03.2015 - 09:54
Splétám ST
|
02.03.2015 - 18:54
detektor: mě se taky líbí všechno co napíše tak nevím je to v pořádku?
|
02.03.2015 - 18:51
Lilith: komenty jsou někdy fakt vydatný śměju se a ty víš proč
|
02.03.2015 - 18:35
detektor: zrovna Ty si tuhle báseň zasloužíš
|
02.03.2015 - 18:20
Adama: jako hájků to autorka neuvádí svým kromě těm jsem chtěla říct že by se to dalo zkrátit do minima s použitím vulgarismů které existují pouze v českém jazyce nikoliv v japonském tam se téměř vulgarismy nevyskytují(učila jsem se pár let japonsky a stále ze svého učitele páčila nějaké to hrubší slůvko a prý není)
|
02.03.2015 - 17:45
EoSTre miluje celer
|
02.03.2015 - 16:17
6thSun: připij tím nic nezkazíš naopak můžeš získat i slušnou opičku;-)))
Ale fakt napíšu i něco o mladých hřebcích plných elánu a životních sil -to taky není k zahození |
02.03.2015 - 16:03
Jo zasmála jsem se
|
02.03.2015 - 16:02
Já mrzský amatér si dovoluji ti napsat že se mi to líbí...
:-))) Téma super k zamyšlení jdu opravovat svou křehkou schránku |
02.03.2015 - 16:00
Adama: padouch nebo hrdina všichni jedna rodina
Potěšit jsem chtěla a bylo to mým cílem a to nejen modrásky ale také souseda který mi velmi často svým klidem a nadhledem uklidnil horkou hlavu Ale napíšu něco pěkněho i pro mladé Na věku nezáleží :-)))dík za návštěvu také tě čtu i offline;-) |
02.03.2015 - 14:28
ST je za téma
Asi bych se nesnǎila vůbec o žádný verš tady je obsah nad formou |
02.03.2015 - 13:53
Jsem ráda že patřím do okruhu čtenářů v tvé blízkosti
Tvoje básně mě fascinují hrou s fantazií |


