la loba» registrace: 19.10.2012 » 52, žena
» vzkaz
» děl: 99 |
Komentáře uživatele :
09.09.2013 - 11:57
Pavučiny jsou umělecká díla
|
01.09.2013 - 14:00
st
|
01.09.2013 - 13:57
akorát chlapi nebývají důvtipní...
|
01.09.2013 - 13:54
já už zase pláču měl bys dodávat kapesníky
|
01.09.2013 - 13:52
no hlavně je nepapat to by bylo bolavější jak kolínko
|
01.09.2013 - 13:50
možná mlčeti zlato
|
01.09.2013 - 13:49
nějakou třetí tak akorát
|
01.09.2013 - 13:48
život a smrt jsou jedno...
|
01.09.2013 - 13:45
dejte mi samopal ja jim to všem vysvětlím-takhle to nějak chodí už od pravěku akorát tehdy to bylo s kyjem v ruce...
|
01.09.2013 - 13:42
páni ta je velké st
|
01.09.2013 - 13:41
ano rozhoupat...
|
01.09.2013 - 13:40
psáno ve hvězdách
|
01.09.2013 - 13:29
krásné...
|
01.09.2013 - 13:28
ze života
|
01.09.2013 - 13:26
opravdové st
|
01.09.2013 - 13:25
jeje to je ale sešup...
|
01.09.2013 - 13:24
tak to bývá co je radost pro jednoho pro druhého můžou být muka ale po víně se vše srovná...
|
01.09.2013 - 13:22
moc milé malé velké potěšení
|
01.09.2013 - 13:20
ajajaj
|
25.08.2013 - 17:28
Důvěřuj ale prověřuj a nenech si ubližovat tam pak láska končí,já vím je to těžké ale někdy je to i pohodlnost a nezapoměň že když něco skončí tak po troše bolesti přijde radost a někdonaplní konev a bude zalévat vaši společnou lásku ne slovy a lžemi ale činy\\\\\\\\\\\\\
|


