Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
17.11.2021 - 17:25
Alexandr Rakita:
Děkuji. |
17.11.2021 - 15:50
Krásný závěr.
|
17.11.2021 - 15:39
Výstižné. Podmanivé. I barevné.
|
16.11.2021 - 17:03
Dota Slunská:
Děkuji za napsání. |
16.11.2021 - 14:34
Nedávno jsem si dala k té huse červené zelí a bašta.
Jídlo je dobré. Mám ho ráda. |
16.11.2021 - 11:12
Silná. Emotivní s voláním duše.
|
16.11.2021 - 09:56
Opatruj se a zvedni hlavu do úsměvu. Ono se to podá, i když se nedá, člověk musí zkoušet stále štěstěnu znova.
|
16.11.2021 - 09:20
Líbí. Umělecké vyjádření v lidských dlaní. Síla duše i spektrum empatie.
|
15.11.2021 - 15:05
Květka Š.:
Děkuji. |
15.11.2021 - 12:34
René Vulkán:
Děkuji za napsání. |
15.11.2021 - 07:23
Smutné.
|
15.11.2021 - 07:22
Opatruj se.
|
14.11.2021 - 21:22
Já to mám tak, že Ti, co z blízkého okolí odejdou, že věřím, že jsou stále se mnou. Tak jsem zvládla přijmout smrt své milované babičky. Jsem s Tebou v zármutku.
|
14.11.2021 - 17:28
Je to těžké pro všechny období.
|
14.11.2021 - 17:26
divoženka1:
Díky, zlatavá. Je to taková vzpomínková. Děda byl včelař a už je v nebi. |
14.11.2021 - 15:48
Květka Š.:
Omlouvám se, ona snídá se mnou. |
14.11.2021 - 15:46
Květka Š.:
Ano. Ono snídá se mnou. |
14.11.2021 - 11:24
Hezké.
|
14.11.2021 - 11:24
Dobrý recept.
|
14.11.2021 - 09:52
divoženka1:
Děkuji. víš, ona je moje oblíbenkyně. ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost. Jako malá jsem už od dětství slabikovala její písničky. |


