Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
27.11.2021 - 16:23
Příjemná vůně.
|
26.11.2021 - 19:25
ST.
|
25.11.2021 - 15:08
Květka Š.:
Děkuji, milá. |
23.11.2021 - 17:49
Smutné.
|
22.11.2021 - 18:23
Usmála jsem se.
|
21.11.2021 - 17:02
Květka Š.:
ano, drahá Květuško. Jsi hodné sluníčko. |
21.11.2021 - 08:23
Alexandr Rakita:
Ano. V pondělí s andílkem pojedu na veterinu. To bude mňoukoauto. Krásný den. |
20.11.2021 - 20:32
j.m.:
Ano. Přesně tak. Děkuji za milý komentář a přeji vše dobré. |
19.11.2021 - 19:43
Lilith: Děkuji, milá.
|
19.11.2021 - 16:09
Květka Š.:
Děkuji za napsání. Děkuji moc za podporu. |
19.11.2021 - 16:01
Květka Š.:
Děkuji, Květuško. |
19.11.2021 - 16:00
Dota Slunská:
Děkuji, zlatá. |
19.11.2021 - 14:14
Ještě že máme sny.
|
19.11.2021 - 12:53
j.m.:
A člověk se necítí sám. Je to balzám. |
19.11.2021 - 11:01
Je to těžké pro všechny .
|
19.11.2021 - 10:58
Holka modrooká se usmála. Prima.
|
18.11.2021 - 16:19
Citlivé a upřímné. Dobrotivé a srdečné.
|
18.11.2021 - 13:24
Ano. A modrooká holka duhu miluje. a volá. Mami, krásná je.
|
18.11.2021 - 12:44
Citlivé. Upřímné a bolestné.
|
18.11.2021 - 12:40
divoženka1:
Já si toho anděla představila při psaní. |


