Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
06.12.2021 - 15:12
Květka Š.:
Děkuji Květuško za laskavá slova. |
06.12.2021 - 15:11
Květka Š.:
Děkuji zlatá. |
06.12.2021 - 06:57
Alexandr Rakita:
Jsem ráda, že se Ti líbí. |
06.12.2021 - 06:56
blue:
Hezky jsi napsal, milý blue. |
06.12.2021 - 06:55
blue:
Díky za napsání, milý blue. |
05.12.2021 - 20:39
blue:
Když jsem psala, svítilo mi sluníčko. Tak jsem v básničce si trochu zazpívala. |
05.12.2021 - 20:38
blue:
Díky za milé řádky. |
05.12.2021 - 20:37
blue:
Děkuji za Tvůj milý vzkaz. |
05.12.2021 - 07:40
ST.
|
03.12.2021 - 19:43
CULIKATA:
Ono dneska svítilo sluníčko, a tak vznikla tato básnička.Praha mi jí naservírovala. |
02.12.2021 - 05:22
Je mi to líto. Upřímnou soustrast.
|
01.12.2021 - 20:23
ST.
|
30.11.2021 - 20:38
Dota Slunská:
Díky za zastavení. Je to těžké téma. Já se spíše potřebovala vypsat. Klidný večer. |
30.11.2021 - 12:47
Sefer:
Moc děkuji a přeji hezký den. |
30.11.2021 - 05:09
Alexandr Rakita:
Děkuji za napsání. Je to spíše takový výkřik. Zoufalství. |
29.11.2021 - 18:49
j.m.:
Proto jsem tady, že mi nikdo neublíží. Já musela se vypsat. Objímám. Jíťa |
29.11.2021 - 18:02
Lilith:
Já se cítila jako v básni. Tak jsem přišla do modrého nebe. Děkuji za napsání. Moc děkuji. |
29.11.2021 - 15:29
Květka Š.:
Díky. Ty jsi moc milá. Zahříváš. |
29.11.2021 - 05:12
Sefer:
Děkuji za přání při velkém splínu. |
27.11.2021 - 19:24
j.m.:
Já nevím. Mělo to znázorňovat kladný vztah k hudbě na pozadí lásky. |


