Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
30.12.2023 - 16:06
Tobě též vše nej, Květuško, hodné srdíčko.
|
30.12.2023 - 11:39
René Vulkán: děkuji za podporu.
|
30.12.2023 - 11:37
René Vulkán: přemýšlím,co tam dát.podivam se na to
|
29.12.2023 - 22:17
René Vulkán: Děkuji. Já už zapomněla, že jsem tuto básničku napsala.
|
29.12.2023 - 18:57
Lilith: Moc děkuji.
|
29.12.2023 - 12:16
Pravdivá a upřímná bolest, že ani oko nezůstane suché.
|
28.12.2023 - 22:19
Už o nic neprosí je závěr znamenitý. Proseté smutkem, ale i smutek je součástí našich složitých životů.
|
28.12.2023 - 22:18
Hodně se mi líbí, je v tom bolest a emoce, co k básni patří. A ten závěr je velice plnohodnotný v každém směru.
|
28.12.2023 - 19:20
Nejlepší a nejzdravější drogou je poezie.
|
28.12.2023 - 01:29
JiSo: děkuji za řádky.
|
27.12.2023 - 20:00
Pěkné.
|
25.12.2023 - 10:27
Zeanddrich E.: Já tam byla včera na mši. Nádherná atmosféra. Prostě mám to tam ráda.
|
24.12.2023 - 22:46
Silná poezie a děkuji za možnost čtení i podělení.
|
24.12.2023 - 12:54
Pěkná báseň.
|
24.12.2023 - 11:22
Objímám ve vánočním čase.
Ať Kristus pohladí Tě ve své kráse. |
23.12.2023 - 15:29
Květka Š.: Děkuji a krásný vánoční čas
|
23.12.2023 - 07:15
René Vulkán: děkuji.
|
22.12.2023 - 15:46
Lilith: ano.
|
22.12.2023 - 15:11
Mluvíš mi z duše.
|
21.12.2023 - 08:47
divoženka1: Ano.
|


