Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
28.05.2025 - 14:23
ředitel: máš pravdu
|
28.05.2025 - 09:11
Pěkné
|
27.05.2025 - 20:54
Lilith: těším se
|
27.05.2025 - 19:47
Objimam
|
27.05.2025 - 19:45
Lilith: S1 osobní, konečná stanice Poříčany
|
27.05.2025 - 11:13
Ahojky
|
27.05.2025 - 11:12
To jsem již četla na Literu a ahojky
|
26.05.2025 - 21:29
Můj děda zemřel též když jsem byla malá na rakovinu žaludku
|
26.05.2025 - 20:08
Marťas9: děkuji mockrát
|
26.05.2025 - 16:58
ředitel: mám radost
|
26.05.2025 - 14:28
René Vulkán: děkuji mockrát za povzbuzení,psala jsem ji pro mámu,aby tam nahoře viděla,moji básničku
Psaní je terapie a ta hřeje. Bes děkuje |
26.05.2025 - 12:29
Velmi pěkné
|
26.05.2025 - 12:28
Velmi pěkné mlčení
|
25.05.2025 - 22:08
Lazar: a brzo zavoni muzika kytary a Španělka protancuje střevíc pravý
|
25.05.2025 - 22:05
Lazar: já to psala ve vlaku,v Kolíně jsem přestoupila na rychlík do Přelouče a tam vzpomínala na mámu a slzela se sousedkou, když přinesla tvarohové rohlíčky
|
25.05.2025 - 18:40
M.A.Rek: děkuji mockrát
|
25.05.2025 - 18:39
M.A.Rek: mám je ráda
|
25.05.2025 - 18:38
M.A.Rek: moc děkuji
|
25.05.2025 - 16:49
Radegast: děkuji
|
25.05.2025 - 16:48
Květka Š.: Děkuji
|


