Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
13.05.2025 - 19:42
flori: vítám Tě a ahoj
|
13.05.2025 - 08:24
tajemství přírody: máme tu poezií,co zahřeje
|
13.05.2025 - 08:23
Marťas9: děkuji za podporu... slyšela jsem od lidí, že volají mámě,tak já volala do nebe
|
12.05.2025 - 10:44
Pěkné
|
11.05.2025 - 16:32
Děkuji za podporu a přeji hezký den
|
10.05.2025 - 17:38
Hodně líbí
|
10.05.2025 - 17:37
Já jsem měla jen jednoho dědečka.otec mámy zemřel, když jsem byla hodně malá.
Otec od táty byl včelař a obdělával pole,dokud mohl. |
10.05.2025 - 17:35
Bezva ovečky.
|
09.05.2025 - 12:33
René Vulkán: vždyť to je jen pár slov a děkuji.
|
09.05.2025 - 07:02
Zeanddrich E.: To je dobře.
|
08.05.2025 - 22:34
Zeanddrich E.: Děkuji
|
07.05.2025 - 09:58
Voda jako symbol.
|
07.05.2025 - 09:58
tajemství přírody: Děkuji moc za podporu.
|
06.05.2025 - 18:12
Vzpomínkové
|
06.05.2025 - 13:48
Psát o kráse přírody je super
|
06.05.2025 - 13:47
Pěkné,to už jsem četla na Literu a ahojky i tady
|
05.05.2025 - 15:11
Pobavilo
|
05.05.2025 - 10:39
Hodně líbí.
|
05.05.2025 - 10:38
Hodně Tě chápu.
Dvojnásob, když čelím závažné nemoci v rodině. |
05.05.2025 - 10:35
ředitel: Děkuji za podporu
|


