labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
11.12.2011 - 13:15
Kars:
Do úsměvu klauna se zahalím
a vpadlým očím šminkou pomohu
A s každým ránem mrazivým
budu jen věřit, že štěstí mít budu
11.12.2011 - 12:51
Být oporou a mít oporu je v životě každého moc důležité. Hezká básnička
11.12.2011 - 09:51
Jako průlet myšlenkovím...
11.12.2011 - 09:31
Graduje do bezva závěru a přitom působí na čtenáře tak lehce... To vycházení z domu a návrat jsou pěkně nápaditý... :-)
11.12.2011 - 09:20
Jako dotyk pohádky je Tvé povídání... :-)
11.12.2011 - 09:15
Vychutnala jsem si, děkuji :-)
11.12.2011 - 09:12
Rýmička toť nemoc zlá
každého muže udolá :-)
11.12.2011 - 09:08
Ta tečka má velkou moc, řekla bych, že zúčovací...
11.12.2011 - 09:06
... a ta nejobyčejnější mají tu největší cenu...
11.12.2011 - 09:01
Ta kniha bude určitě krásné čtení... :-)
11.12.2011 - 08:59
Život je procházka
a pokaždé má jinou trasu
10.12.2011 - 05:40
A zase Tě můžu číst, hurá! :-)
10.12.2011 - 00:32
Tady v modru mír určitě je.! :-)
10.12.2011 - 00:26
Slova a čáry v dlaních
možná, se osudu klaním
Do slzí bolest halím
v solnou jeskyni pádím
:-)
09.12.2011 - 23:58
Řekla bych, že dobří holubi se stále slétají... :-)
09.12.2011 - 23:53
Kdyby stromy mohly promluvit...
09.12.2011 - 19:02
René Vulkán: René, nezbývá mi než moc poděkovat. Jsi asi první, kdo se tolikrát vrátil k jedné básni... Mám z toho velkou radost a to, že jsem svými básněmi nejen potěšením, ale i inspirací, je pro mne velká odměna. DĚKUJI!
09.12.2011 - 12:32
Včera nám tu dula pěkně...
09.12.2011 - 12:31
:-)... já myslím, že určitě i sní...
09.12.2011 - 12:30
Byl jako okamžik,
co hladí letmým dotykem
a zanechá nám své poselství v dlaních
1 ... 356|357|358|359|360|361|362|363|364 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku