labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
26.02.2012 - 01:59
Držím palce, ať to tak je...
26.02.2012 - 01:57
Zaujal jsi a jsem zvědavá na příště :-)

Vítám Tě mezi námi.
25.02.2012 - 21:43
Tak teď jen nevím, jestli se učil otec od dcery nebo dcera od otce... :-))
25.02.2012 - 21:41
Nádherný básnický úvod... Vítám Tě mezi námi!
25.02.2012 - 21:40
Nádherná melodie lásky zní
to pouto touhy a rozvášněných chvil
v konečních prstů tištěné monogramy
Tvá tvář v nich... jsi a já jsem tady
25.02.2012 - 21:29
Ano, ano, pravdy o protikladech... Vítám Tě!
25.02.2012 - 21:27
Klesti a nepřestávej... A vítej! :-)
25.02.2012 - 21:25
Teda, ta je senzačná!!!
25.02.2012 - 21:24
Skládáš a určitě tím přivoláváš... zatím alespoň v duších...
25.02.2012 - 21:23
Každý konec bolí, ale tam, kde něco končí jiné začíná - otřepaná fráze, leč pravdivá...
25.02.2012 - 21:21
No já nevím, ale asi Ti takové sny nezávidím... a jen mezi námi... mě by se asi v pekle taky víc líbilo :-))
25.02.2012 - 19:46
... :-))
25.02.2012 - 19:33
Maluješ slovy obrazy života
Příroda pro prsty Tvými
v úsměvu klokotá...
25.02.2012 - 19:30
Bojovnost v peřinách... :-))
25.02.2012 - 05:33
Jsi svá a to je dobře...
Z majetku bývá studeno a hoře...
25.02.2012 - 05:31
Bolavé srdíčko kreslilo
slziček pár mu spadlo
Až vyjde s ránem sluníčko
slanost se ztratí v prázdno
24.02.2012 - 20:00
Život je někdy těžký kámen
a jindy rajská zahrada
Nikdo z nás nikdy neví
jaká nás čeká záhada
24.02.2012 - 19:58
Láska umí dávat sílu
i ranit do srdce
A je-li něco víc než ona?
zeptej se mudrce
24.02.2012 - 19:54
Fantazie je nekonečná
a Tvá báseň hezká.
24.02.2012 - 19:51
A já to můžu potvrdit,
jsem přeci z jejich řad.
Ač sněhobílé opeřená
suchá mez je skvělá.

:-))
1 ... 314|315|316|317|318|319|320|321|322 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku