labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
26.02.2012 - 01:59
Držím palce, ať to tak je...
|
26.02.2012 - 01:57
Zaujal jsi a jsem zvědavá na příště :-)
Vítám Tě mezi námi. |
25.02.2012 - 21:43
Tak teď jen nevím, jestli se učil otec od dcery nebo dcera od otce... :-))
|
25.02.2012 - 21:41
Nádherný básnický úvod... Vítám Tě mezi námi!
|
25.02.2012 - 21:40
Nádherná melodie lásky zní
to pouto touhy a rozvášněných chvil v konečních prstů tištěné monogramy Tvá tvář v nich... jsi a já jsem tady |
25.02.2012 - 21:29
Ano, ano, pravdy o protikladech... Vítám Tě!
|
25.02.2012 - 21:27
Klesti a nepřestávej... A vítej! :-)
|
25.02.2012 - 21:25
Teda, ta je senzačná!!!
|
25.02.2012 - 21:24
Skládáš a určitě tím přivoláváš... zatím alespoň v duších...
|
25.02.2012 - 21:23
Každý konec bolí, ale tam, kde něco končí jiné začíná - otřepaná fráze, leč pravdivá...
|
25.02.2012 - 21:21
No já nevím, ale asi Ti takové sny nezávidím... a jen mezi námi... mě by se asi v pekle taky víc líbilo :-))
|
25.02.2012 - 19:46
... :-))
|
25.02.2012 - 19:33
Maluješ slovy obrazy života
Příroda pro prsty Tvými v úsměvu klokotá... |
25.02.2012 - 19:30
Bojovnost v peřinách... :-))
|
25.02.2012 - 05:33
Jsi svá a to je dobře...
Z majetku bývá studeno a hoře... |
25.02.2012 - 05:31
Bolavé srdíčko kreslilo
slziček pár mu spadlo Až vyjde s ránem sluníčko slanost se ztratí v prázdno |
24.02.2012 - 20:00
Život je někdy těžký kámen
a jindy rajská zahrada Nikdo z nás nikdy neví jaká nás čeká záhada |
24.02.2012 - 19:58
Láska umí dávat sílu
i ranit do srdce A je-li něco víc než ona? zeptej se mudrce |
24.02.2012 - 19:54
Fantazie je nekonečná
a Tvá báseň hezká. |
24.02.2012 - 19:51
A já to můžu potvrdit,
jsem přeci z jejich řad. Ač sněhobílé opeřená suchá mez je skvělá. :-)) |


