labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
08.03.2012 - 19:57
Vítám Tě v modrém světě, úvod se mi líbí, ale odovědět neumím, protože každá odpověd vyvolává další otázku... :-) Ať se Ti mezi námi líbí...
08.03.2012 - 11:11
Být zklamaná ze čtení Tvých básní není možné!
08.03.2012 - 11:01
ST!
08.03.2012 - 11:00
Drsný, ale proč ne, v drsné době... :-)
08.03.2012 - 07:07
Hezky jsi zabásnila :-)
08.03.2012 - 07:06
Pořádný botky a přes hory a lesy...
07.03.2012 - 14:35
Volám policii, to se musí vyšeřit... :-)
07.03.2012 - 14:35
Mlčím a vím, slova i ticho umí být bolavá...***
07.03.2012 - 14:34
Tenhle byl zaručeně šťastným pátkem...
07.03.2012 - 14:30
Znám ty pocity studených čekáren, z obou stran... jako pacient a příbuzný i jako zdravotník a dobře vím, že ta druhá strana je přijatelnější, ač lidské trápení se přenáší... bylo by ale špatné, kdyby to tak nebylo... studený a deformovaný zdravotník je to nejhorší... Krásně jsi se vypsal... Jana
07.03.2012 - 14:20
Tvé šepoty musí být vyslyšeny...
07.03.2012 - 14:19
Dokud máme co a můžeme hledat, je dobře...
07.03.2012 - 14:05
Májový deštík prý i krášlí... :-)
07.03.2012 - 08:05
Panečku, to je krása :-)
06.03.2012 - 17:18
Vždycky se strefíš
na správnou refíž

:-)
06.03.2012 - 17:14
šuměnka: Děkuju, Šumi, na stotisíckrát... :-)
06.03.2012 - 17:13
Mario de Janeiro: Díky, Mario, jsem potěšena Tvou návštěvou :-)
06.03.2012 - 17:12
Liška76: Děkuju, lištičko, převelice :-)
06.03.2012 - 17:12
René Vulkán: Jenže na to já nemám vlohy, leda by se toho někdo ujal...
06.03.2012 - 17:11
Siorak: Jo, tak nějak si to říkám... mládí v ... a do penze daleko :-))
1 ... 307|308|309|310|311|312|313|314|315 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku