labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
13.03.2012 - 18:56
Opět lahůdka pocitová... :-)
13.03.2012 - 18:50
Píšeš lehce, čtivě... a zase z to světýlko naděje v závěru... :-)
13.03.2012 - 18:47
Srdeční záležitost...
13.03.2012 - 18:46
... a už mi začíná klokotat krev... :-)
13.03.2012 - 18:42
No jo, ale někdy se poručit prostě nedá...
13.03.2012 - 18:41
Ajaj... :-(
13.03.2012 - 14:45
.. :-)
13.03.2012 - 11:22
Taková, co rozproudí krev... :-)
13.03.2012 - 11:08
Bohem asi nejsi,
však skvělý básník ano
Ta, které báseň patří
má úsměv každé ráno
13.03.2012 - 11:05
Ach, ta vůně jasmínová
do tance volá nás
Na lučních květěch
se leskne rosa
A jaro vítá nás...
13.03.2012 - 11:01
Za lásku, obraz a malování, ST! :-)
13.03.2012 - 10:00
Laskavost nic nestojí a přitom má cenu zlata...
13.03.2012 - 09:58
...***
13.03.2012 - 09:57
A jejda... :-)
13.03.2012 - 09:50
Tvé dozrávání chutná sladce...
13.03.2012 - 09:48
.. :-))
13.03.2012 - 09:32
Ale básnit ano a je to fajn!
13.03.2012 - 09:31
Správné souhvězdí Ti právě svítí...
13.03.2012 - 09:29
Někdy jsou pocity naši udavači směru...
12.03.2012 - 21:30
Syrová realita dnešního světa, jsi prostě básník dnešní doby a už dávno máš můj obdiv... Já ač žena supermarketová šílenství nesnáším!!!... A miluju říjnové Počátky!!! :-)
1 ... 303|304|305|306|307|308|309|310|311 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku