labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
19.03.2012 - 16:50
Jojo, jsi studnice nekonečna... :-)
|
19.03.2012 - 16:13
Já tam snad stála a všechno viděla... perfektní!
|
19.03.2012 - 16:08
Zatnout zuby a jít... musí to jít...
|
19.03.2012 - 16:06
Nezbývá, než nám rodičům přát pevné nervy a stále velkou touhu nepřestat je milovat, holomky neposedný... Znám tyhle starosti rodičů i bolesti z toho... Až mému synovi doleze rozum do mozku, možná se radostí i zblázním, pokud se to nestane dřív z jeho vylomenin...
|
19.03.2012 - 16:02
... :-)
|
19.03.2012 - 15:58
Krásně kreslí jaro v nás...
|
19.03.2012 - 15:57
Já nejen pohled, ale i hru...
|
18.03.2012 - 19:30
To dělají ty feromony... :-)
Vítám Tě mezi námi a ať se Ti tu líbí. |
18.03.2012 - 19:27
Jojo, pokrok ve všem a všude... :-))
|
18.03.2012 - 19:25
Kapkové dílo s obrovskou sílou.!
|
18.03.2012 - 19:24
Přeji vše nej
a dětskou duši si uchovej :-) |
18.03.2012 - 19:18
Tleskám...
|
18.03.2012 - 19:10
Šibalská... .-))
|
18.03.2012 - 19:09
Vítám Tě :-)
|
18.03.2012 - 13:14
I mlčením se dá říct velice mnoho...
|
18.03.2012 - 13:13
Vítr ve vlasech a úsměv na rtech... :-)
|
18.03.2012 - 13:11
Pohodové příjemné čtení...
|
18.03.2012 - 13:10
Vítám Tě mezi námi a děkuji za návštěvu...
|
18.03.2012 - 13:09
Sen o křídlech nesoucích touhu...
|
18.03.2012 - 13:07
život je bohužel i smutný...
|


