labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
19.03.2012 - 16:50
Jojo, jsi studnice nekonečna... :-)
19.03.2012 - 16:13
Já tam snad stála a všechno viděla... perfektní!
19.03.2012 - 16:08
Zatnout zuby a jít... musí to jít...
19.03.2012 - 16:06
Nezbývá, než nám rodičům přát pevné nervy a stále velkou touhu nepřestat je milovat, holomky neposedný... Znám tyhle starosti rodičů i bolesti z toho... Až mému synovi doleze rozum do mozku, možná se radostí i zblázním, pokud se to nestane dřív z jeho vylomenin...
19.03.2012 - 16:02
... :-)
19.03.2012 - 15:58
Krásně kreslí jaro v nás...
19.03.2012 - 15:57
Já nejen pohled, ale i hru...
18.03.2012 - 19:30
To dělají ty feromony... :-)
Vítám Tě mezi námi a ať se Ti tu líbí.
18.03.2012 - 19:27
Jojo, pokrok ve všem a všude... :-))
18.03.2012 - 19:25
Kapkové dílo s obrovskou sílou.!
18.03.2012 - 19:24
Přeji vše nej
a dětskou duši
si uchovej

:-)
18.03.2012 - 19:18
Tleskám...
18.03.2012 - 19:10
Šibalská... .-))
18.03.2012 - 19:09
Vítám Tě :-)
18.03.2012 - 13:14
I mlčením se dá říct velice mnoho...
18.03.2012 - 13:13
Vítr ve vlasech a úsměv na rtech... :-)
18.03.2012 - 13:11
Pohodové příjemné čtení...
18.03.2012 - 13:10
Vítám Tě mezi námi a děkuji za návštěvu...
18.03.2012 - 13:09
Sen o křídlech nesoucích touhu...
18.03.2012 - 13:07
život je bohužel i smutný...
1 ... 299|300|301|302|303|304|305|306|307 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku