Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
01.04.2017 - 21:57
Kajuta: díky velmi. Ještě spatřuji v závěru drobnou arytmii
poctu hlavy ztrátou 6 Osívka žhne na pátou 7 měním obsesivně na poctu hlavy těžké ztrátou Osívka žhne na desátou ;) |
01.04.2017 - 21:22
ST fantómovým boleSTem ;)
|
01.04.2017 - 20:25
důkladný ST
|
01.04.2017 - 20:19
i ty čáSTi kterým čáSTečně rozumím za nepřizpůsobivé ST STojí ;)
|
01.04.2017 - 20:13
ST...
|
01.04.2017 - 20:08
Že bych zkusil taky chlaSTat? ;)
|
01.04.2017 - 14:32
tolik významů, tolik vrSTev, proSŤáčkům neSTačí jednou číST ;)
|
01.04.2017 - 14:13
neviditelné ST...
|
01.04.2017 - 14:10
silné příběhy, ST jim a supersílu všem žít jak nejlépe to jde...
|
01.04.2017 - 14:02
snové ST
|
01.04.2017 - 13:59
ST...
|
01.04.2017 - 13:58
slunné i tmavomodré ST
|
01.04.2017 - 10:12
STarostí maj STo krát deset
no, kdo by si taky nesed z kořalenky za pár peset denně lajznout řádný reset? |
01.04.2017 - 10:04
souSTrast já mám s panem králem
čaSTo z kytarohry domácí mé naše puberdítka hrůza jíme z hnízda prchnout touží málem |
01.04.2017 - 09:15
hlásím přistání průzkumné STanice GNU z planety Fedora ;)
|
01.04.2017 - 09:08
ST a dík i za vyvolání nové potřeby - poznat pro mne dosud neznámé krásné slovenské slovíčko "krosna" ;)
|
01.04.2017 - 08:55
ST zastavením, zamyšlením, uzdravením i míru a víře při nemoci...
|
01.04.2017 - 08:44
ST...
|
01.04.2017 - 08:38
ttragelaf: díky
|
01.04.2017 - 08:38
ttragelaf: dík
|


