Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
02.04.2017 - 13:50
hezké, jako počáteční sekvence nadějného filmu, s vynikající kamerou ;) ST
|
02.04.2017 - 13:46
vtipné velmi a jeSTli byla skutečná, o to víc obdivuhodné a sílu přeju
|
02.04.2017 - 13:42
jůůů, ST
|
02.04.2017 - 13:41
pokorně děkujícné ST
|
02.04.2017 - 13:36
nebesky obrazné a opticky poučné ST ;)
|
02.04.2017 - 13:32
otevřené ST...
|
02.04.2017 - 13:31
nápaditě weSTernové
|
02.04.2017 - 13:27
letecky pohledné ST
|
02.04.2017 - 13:23
vavaoko: díky!
|
02.04.2017 - 09:55
Houda: Díky. Já si na všelijaké takové pocity a potřeby vyhrazuji doživotní právo ;).
|
02.04.2017 - 09:51
Houda: dík za tip, líbí, dovolím si ho s připsáním kreditu zakomponovat ;)
|
02.04.2017 - 09:49
jitka.svobodova: Ringo: Kapka: Tara: díky za milé odvety i díky ;)
|
01.04.2017 - 23:42
pekelná smyslnoST ;)
|
01.04.2017 - 23:21
vsázím své ST, že se tu ještě potuluje jako Rupert von Kratzmar ;)
|
01.04.2017 - 23:10
ttragelaf: nudistické či Ptáčovské díky ;)
|
01.04.2017 - 22:56
to je jízda, tolik obrazů a myšlenek v jedné básni ... ST
|
01.04.2017 - 22:44
to si žádá ST a hadr na utření monitoru po útoku prskavce usedavého :D
|
01.04.2017 - 22:42
tento způsob prokraSTinace zdá se mi poněkud šťaSTným ;) ... a tvůrčím
|
01.04.2017 - 22:39
přislazené ST
|
01.04.2017 - 22:20
a kuchyňské okno promluvilo?
nebo ani noha od STolu? ;) |


