Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
24.05.2017 - 13:12
hlavně to při záchvatu žízně nespléST,
říz ještě ochlupeného chmele by krk nemusel unéST ;) |
24.05.2017 - 12:56
kotlíkářsky idylické ST*
|
23.05.2017 - 19:12
na zdraví a na STojáka ;)
|
23.05.2017 - 18:55
silné ... ST
|
23.05.2017 - 18:54
ST básni vypálené do mozkové kůry
|
23.05.2017 - 16:33
podivuhodně toulavé ST
|
23.05.2017 - 16:22
zlobito ergo sum ;) ST
|
23.05.2017 - 15:57
snové ST
|
23.05.2017 - 15:55
odpuSTíme básníku, že v mládí hltal Součka...
|
23.05.2017 - 15:48
STačí se zabydlet v lese a nevymetat ;)
|
23.05.2017 - 12:27
J.F.Julián: Díky!
|
23.05.2017 - 09:28
Emma Wallace: třebas je to naopak známka osvícení - nehonit se za certifikáty - jsou různé cesty ;)
|
22.05.2017 - 18:54
úplně jiné ST ;)
|
22.05.2017 - 17:20
ST a sílu
|
22.05.2017 - 17:16
piknikové ST
|
22.05.2017 - 13:25
silné ... ST
|
22.05.2017 - 13:19
přeťapkám splín a přeci jen ze ztuhlého rachotu nitra zkusím vyštípnout akční ST ;)
|
22.05.2017 - 11:16
je v tom radoST i úděl, lehkoST i tíha...
|
21.05.2017 - 19:24
niterný zásah! ST***
|
21.05.2017 - 19:09
snad nezalekne se lidskoSTi ;)
|


