Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
01.06.2017 - 09:32
Emma Wallace: kuju velmi ;)
|
31.05.2017 - 13:14
míSTo radoSTi hladovky
hledali a házeli viny pode zdmi chladly hrachovky bez slaniny |
31.05.2017 - 10:56
Báječná básnickoST i bez odborných výhrad. Jestli ona v těch učebnicích není zobrazena často jen boční projekce ;). Ta totiž u tříbokého hranolu a čtyřbokého jehlanu může vypadat úplně stejně a stejný může být i optický efekt, pokud se úhly oněch dvou stěn jimiž světlo prochází shodují ;).
|
31.05.2017 - 10:49
malebnoST
|
30.05.2017 - 15:32
snad vzdálená dySTopie
snad v nás ještě láska žije báseň toho důkazem že tu krásou tepe zem |
30.05.2017 - 15:16
hlava vínem ztěžkla hoSTu
jenž měl ve svém znaku joSTu |
29.05.2017 - 22:27
Vera Dike: Věru Díkec ;)
|
29.05.2017 - 16:00
díky za zásadu kamzíka
šup ST a jdu kroužit výmyka... |
29.05.2017 - 13:23
že by ten neodbytný Cobykdyb byl zelený, drobné poSTavy...
|
29.05.2017 - 13:15
ST...
|
29.05.2017 - 10:45
neposlední ST
|
29.05.2017 - 10:43
nádherné ST*
|
28.05.2017 - 23:52
ST
|
28.05.2017 - 19:43
Sluncem být a ne planetou
setřáST kázeň STaletou ;) |
28.05.2017 - 19:36
radoST si v malovaných vzkazech počíST...
|
28.05.2017 - 14:58
živý a ze života jeST
|
28.05.2017 - 14:45
rapové ST
|
28.05.2017 - 14:30
Zběsilé ST
|
28.05.2017 - 14:21
By se v kúře pohnuli,
dal na dvéře ceduli: "Nežli vSToupíš do ložnice spořádej tři jitrnice" |
27.05.2017 - 23:22
ST, rezonuje...
|


