Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
19.06.2017 - 16:47
v tempu tepu ST
|
19.06.2017 - 16:39
ST do skládačky
|
19.06.2017 - 14:25
ST***
|
19.06.2017 - 11:52
ST...
|
17.06.2017 - 11:27
Zajímavá absolutiSTická extrapolace...
|
16.06.2017 - 21:35
probudilo to ST
|
16.06.2017 - 20:45
krajinově vděčné ST
|
16.06.2017 - 18:17
mezi krvesajně vyceněnými spičáky procedím ST ;)
|
16.06.2017 - 17:29
ST...
|
16.06.2017 - 17:18
ST...
|
16.06.2017 - 17:16
Venuše: dík :^D
|
16.06.2017 - 09:54
porozumějící ST
|
16.06.2017 - 09:28
René Vulkán: skvostná oplátka, díky ;)
|
15.06.2017 - 22:26
milé pro cokoliteiSTy ;)
|
15.06.2017 - 21:23
černě zorcheSTrováno až na dřeň
|
15.06.2017 - 21:20
já prvně četl "kdosi z toho zešílí" ... ST i kosům ;)
|
15.06.2017 - 16:32
Magda, proč, to ví jen Jahve
dala přednoST hrdlu láhve |
15.06.2017 - 16:28
neuspěchané ST
|
15.06.2017 - 13:38
ovšem báseňka pěkná ať už psaná nanečiSTo či načiSTo ;)
|
15.06.2017 - 10:21
pidinesmírnoST ... jen dumám, zda báseň je tvaru vzácného rubínu či kalhotek Marylin Monroe ;)
|


