Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
13.08.2017 - 22:27
ST***
|
13.08.2017 - 21:35
pirácká to byla jízda
semafór, STopka? nedbej nic, to se ti zdá v tom jak z děla rána! to nám v těle bouchla sopka mmmmiluju ta slaSTná rána |
13.08.2017 - 21:25
vyprovokovala k ST
|
13.08.2017 - 20:38
Psavec: Dík velký
|
12.08.2017 - 17:39
nezdající se ST ;)
|
12.08.2017 - 17:18
ST
|
12.08.2017 - 13:09
třeba má vůle je ST ;)
|
12.08.2017 - 00:51
Lilith: Kajuta: ttragelaf: nerozumnělý dík ;)
|
11.08.2017 - 17:14
roztoužujícnoST ;)
|
11.08.2017 - 17:12
Emma Wallace: danke ;)
|
11.08.2017 - 16:06
první a hned perla ;) ST***
|
11.08.2017 - 16:02
mě ta mňaucta k pravidlům dopatřením zůSTala ;)
|
11.08.2017 - 14:26
i takové světy exiSTují
víc než jsme si ochotni připuSTit ;) |
11.08.2017 - 14:22
zaujímavoST
|
11.08.2017 - 13:29
ST ;)
|
11.08.2017 - 13:27
Přichází ST snad jako předzvěST něčeho lepšího...
|
11.08.2017 - 13:21
Bábovka: díky ;)
|
11.08.2017 - 10:40
ač v závěru chlemurné
me languSTa (smajlík již vědící, že před čtením zvěrSTev je dobré nemít plnou pusu) |
11.08.2017 - 10:32
dík za lyrické vyvolání ceSTovzpomínek ;)
|
11.08.2017 - 09:39
tvarem i moudroSTí báseňka přímo vyzývá k připnutí na náSTěnku ;)
|


