Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
03.10.2017 - 18:34
neměj to za černý vtípek
když tu zanechávám Típek |
03.10.2017 - 14:11
rtuť na osmadvaceti
prašan, led jak z perleti hmm, to je asi blboST však čuju v zimě ňákó radoST |
26.09.2017 - 16:55
Emma Wallace: orosený dík ;)
|
26.09.2017 - 09:59
věru podezřeloST*** ;)
|
26.09.2017 - 09:56
ST
|
25.09.2017 - 22:56
lala, pohodutvornoST ;)
|
25.09.2017 - 18:46
kouzelná jeST i básnička ;)
|
25.09.2017 - 17:55
ST ST ST ;)
|
25.09.2017 - 15:36
na okamžik uvolním STrnulý džoukrfejs a přidám ještě ***
|
25.09.2017 - 12:56
ST***
|
24.09.2017 - 22:03
Psavec: máš můj dík ;)
|
21.09.2017 - 14:29
ST...
|
21.09.2017 - 13:14
okřídlené ST
|
21.09.2017 - 13:08
jeSTo pěkný obrázek
|
21.09.2017 - 11:04
náladami nejen lehkými nabitoST
|
21.09.2017 - 10:54
Jak šafrán vzácná si zaslouží hojně ST ;)
|
20.09.2017 - 20:48
nejen ve víně je pravda
miSTr, když si sedmé zavdá verše umně k sobě sází o otroctví v rytmu zkázy |
20.09.2017 - 20:29
Ivánku, kamaráde
(slyšíte tam to ...o?) to poSTrádá chybu ;) |
20.09.2017 - 19:57
někdy se mysli STrefí
jindy zas jak tichá pošta dar pokaždé bezpochyb ale jaký? ;) |
20.09.2017 - 19:39
Lilith: tož jej ovinuji neprodyšným díkem, aby nevyschlo ;)
|


