Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
31.08.2019 - 09:59
jo, vnímavé ST
|
30.08.2019 - 15:08
je to fuška, vySTřelit dělo paprskem úsměvu, ale výsledek STojí za to ;)
|
30.08.2019 - 13:12
mmmm, ST* ;)
|
29.08.2019 - 12:05
ST ;)
|
29.08.2019 - 10:14
zdaleka ještě nejsasa v přechodu mám jen ST* ;)
|
28.08.2019 - 13:02
byli šílený ale nádherně to vymysleli ;) ST*
|
28.08.2019 - 10:45
krajinně vděčné ST*
|
28.08.2019 - 09:20
ST***
|
27.08.2019 - 10:30
ouuu, nádhera... ST***
|
26.08.2019 - 22:31
jo, ST*
|
26.08.2019 - 21:40
ST*
|
26.08.2019 - 14:07
jujda, ST ;)
|
25.08.2019 - 14:04
ST ;)
|
25.08.2019 - 11:50
co dodat, ST***
|
24.08.2019 - 16:23
tak kecy máme šťaSTně za sebou a de se na věc ;)
|
24.08.2019 - 11:47
jo, ST*
|
24.08.2019 - 08:33
žil na dvěSTě procent
nezdál se, pan docent |
23.08.2019 - 17:57
ST
|
23.08.2019 - 14:45
ST*** mě zasáhla
|
23.08.2019 - 13:26
zvířecí revoluce je nutnoST*
|


