Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
24.07.2019 - 20:15
jaj ;) ST***
|
24.07.2019 - 16:31
ST*
|
24.07.2019 - 14:05
mám to doST podobně, jen poslední verš nesedí, to bych musel pozorovat gonádový klid ;)
|
24.07.2019 - 13:09
;) vrrrau a ST
|
24.07.2019 - 08:00
ST*...
|
24.07.2019 - 00:55
taky jsem kdysi na koncertech hřívou točil
STále duší mánička, poroST však z moSTu skočil ;) |
23.07.2019 - 19:27
Elisabeth.S: bžunda bude stylová v areálu Perknova ;) díky!
|
23.07.2019 - 16:54
ST*
|
23.07.2019 - 15:18
STejně skončíš pak v peklíčku...
...nemáš-li zas další kličku ;) |
23.07.2019 - 09:52
ST...
|
22.07.2019 - 21:59
ulítlé si na klubku fantazijní vlny ST*
|
21.07.2019 - 23:53
o zdi na zboření je jedna krásná STará písnička
https://youtu.be/oEAWs7LxEcs |
21.07.2019 - 23:15
haiku psané jiSTě v hájku
dýchá přírodou v sadě, louce, nad vodou mám jen obdivu a lajku |
21.07.2019 - 23:10
Psavec: díky za ty dary ;)
|
21.07.2019 - 15:19
ST...
|
21.07.2019 - 11:32
opět odpálené ST***
|
21.07.2019 - 09:56
vavaoko: Tobě dík!
|
21.07.2019 - 09:06
hlavně, že se vše šťaSTně vysvětlilo ;)
|
21.07.2019 - 00:45
ve STřední Evropě kráčejí altány jen při nemile vysokém STavu řek...
|
20.07.2019 - 23:20
Ringo: M.A.Rek: byron: hohó, chocholouškovské díky ;)
|


