|
Napsáno jen tak, pro kamaráda...u piva.
» 09.06.2015 » autor: Houda » komentářů: 5(5) » tipů: 13 |
|
..o jednom ze školky...i tak začínají umělci..
» 18.06.2015 » autorka: Květka Š. » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
recyklace části z nepovedené krychloviny
» 15.07.2015 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba » komentářů: 9(7) » tipů: 13 |
|
Napsáno jen tak..v hospodě...na situaci, která není jen tak.
» 17.07.2015 » autor: Houda » komentářů: 8(7) » tipů: 13 |
|
taková vzpomínková :-)
» 18.07.2015 » autor: libour » komentářů: 16(9) » tipů: 13 |
|
..Tour de France...tak to dnes frčí..a frčí i jízda na kole jen tak...tam a zpátky.. :-)
» 24.07.2015 » autorka: Květka Š. » komentářů: 12(9) » tipů: 13 |
|
Cvičením ke zdraví
» 01.08.2015 » autorka: Bomejka » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
..ale jsou to holky krev a mlíko..
» 01.08.2015 » autorka: Květka Š. » komentářů: 9(9) » tipů: 13 |
|
před vystřízlivěním se mi to zdálo geniální, teď pěkná hovadina
» 04.08.2015 » autor: René Vulkán » komentářů: 14(11) » tipů: 13 |
|
» 04.08.2015 » autor: Kajuta » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
..stín,stín,stín a divadlo?
» 13.08.2015 » autorka: Květka Š. » komentářů: 11(9) » tipů: 13 |
|
» 22.08.2015 » autor: libour » komentářů: 12(7) » tipů: 13 |
|
na konci dne...
» 10.09.2015 » autor: enigman » komentářů: 10(9) » tipů: 13 |
|
..a ještě i jasmínová víla..
» 17.09.2015 » autorka: Květka Š. » komentářů: 11(8) » tipů: 13 |
|
po huspenině času...
» 23.09.2015 » autor: enigman » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
lze vytvořit leccos...
» 02.10.2015 » autor: enigman » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
2013
» 11.10.2015 » autor: panK. » komentářů: 5(5) » tipů: 13 |



