|
...vyhasly...
» 18.09.2007 » autor: gabkin |
|
... lidé ...
» 17.09.2007 » autorka: Slávka |
|
Ať žije studená voda !
» 17.09.2007 » autorka: spare |
|
Z vlastní koláže až do dětenické náruče
» 17.09.2007 » autorka: Levandule |
|
Věnováno Mamině
» 17.09.2007 » autorka: Levandule |
|
Ještě jedno maličké zastavení prostřednictvím haiku ... pro všechny ty, kteří někoho ztratili...
» 16.09.2007 » autorka: Slávka |
|
Věnováno českému mysliteli a duchovnímu guru Eduardu Tomášovi, který mě naučil si klást tuto otázku.
» 16.09.2007 » autor: Siorak |
|
.....anotace není nutná
» 15.09.2007 » autorka: Jezabel |
|
....než mě znáš
» 15.09.2007 » autorka: Jezabel |
|
*
» 14.09.2007 » autorka: Slávka |
|
... dnes zemřel náš blízký přítel, fotograf, při pádu ultralehkého letadla... je toho plné rádio, televize... nemůžu to poslouchat...
» 14.09.2007 » autorka: Slávka |
|
***
» 14.09.2007 » autor: gabkin |
|
Pozorovatelé a účastníci života, kdo má vlasně navrch ? ... V cestě za postižením podstaty, .. naší pixelizované reality .... ... **** * / pocta Michelangelu Antonioni za nesmrtelné zrcadlo našeho obrazu ve filmu „Zvětšenina“ /
» 13.09.2007 » autor: HarryHH |
|
.... a věčná otázka ..., (ěščřžýáíé)
» 13.09.2007 » autor: HarryHH |
|
...děkuju prostě jen tak
» 13.09.2007 » autorka: Jezabel |


