|
Měla jsem k obědu takovej jeden pěknej telefonní rozhovor. Ještě abych nepřibrala byl pěkně výživnej.
» 03.09.2007 » autorka: Jezabel |
|
Zkusme to nazí!
» 02.09.2007 » autorka: Jezabel |
|
*vzpomínková...na letní posezení i setkávání s vámi :*)
» 02.09.2007 » autorka: Slávka |
|
***
» 02.09.2007 » autor: Siorak |
|
....
» 01.09.2007 » autorka: Jezabel |
|
Inspirováno úvahami Aťanových hrdinů o Češích
» 01.09.2007 » autor: Siorak |
|
Včera jsem šla pozdě večer domů z práce. Byla zima a pršelo – prostě podzim.
» 31.08.2007 » autorka: Jezabel |
|
*miniaturka
» 31.08.2007 » autorka: Slávka |
|
Když je člověku hezky,tak miluje i déšť a mráz...
» 31.08.2007 » autorka: spare |
|
Věnováno modré H.
» 31.08.2007 » autorka: Levandule |
|
***
» 31.08.2007 » autor: Siorak |
|
Stále nespokojeni.
» 30.08.2007 » autorka: spare |
|
Věnováno modré H. (rakovina). Další skutečný literský příběh těchto dnů…
» 30.08.2007 » autorka: Levandule |
|
... jsou koření žívota ..
» 29.08.2007 » autor: HarryHH |


