|
...............
» 10.01.2008 » autor: čubík |
|
***
» 09.01.2008 » autorka: isisleo |
|
...................
» 09.01.2008 » autor: čubík |
|
Taková návštěva u sebe člověka občas překvapí...
» 08.01.2008 » autorka: spare |
|
Jedna z těch černých nálad, co se přikradou a loupí... (nebylo to dneska,měla jsem ji uloženou)
» 08.01.2008 » autorka: spare |
|
Báseň jen tak… pro sebe… a jednu statečnou paní
» 08.01.2008 » autorka: Levandule |
|
Z budoucího břehu…
» 08.01.2008 » autorka: Levandule |
|
..... a nebo radši žít ... ?? ... / žít básně .. /
» 07.01.2008 » autor: HarryHH |
|
... *za hubičku
» 07.01.2008 » autorka: Slávka |
|
Bláznivé nápady cestou z práce.
» 07.01.2008 » autorka: spare |
|
tímto se omlouvám...
» 07.01.2008 » autor: gabkin |
|
Již objevil vychladlou stopu...žije ještě?
» 06.01.2008 » autorka: Lorraine |
|
» 06.01.2008 » autorka: spare |
|
Předem varuji horaly, aby z nás neměli srandu ! Leží tady už 4(!)cm, a není tomu konce...
» 06.01.2008 » autorka: spare |


