|
no tak je to veršované, já to jinak neumím...
» 19.07.2008 » autor: gabkin |
|
miniaturka z poznámek ze 3.6.2008
» 18.07.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
..asi to tak čas od času vnímáme všichni..
» 18.07.2008 » autorka: šuměnka |
|
..do ponurého odpoledne..ať koutky aspoň trochu zvedne..
» 18.07.2008 » autorka: šuměnka |
|
bez odpovědí...
» 18.07.2008 » autor: enigman |
|
Ta země se v dáli ukrývá tajemství nepokrytě zakrývá…
» 18.07.2008 » autor: enigman |
|
Takové menší sci-fi povídání
» 18.07.2008 » autor: Siorak |
|
...zdlouha – skládanka slov pouhá...říkám si.
» 17.07.2008 » autorka: spare |
|
...
» 17.07.2008 » autorka: spare |
|
..pro jednu, která jistojistě bude vědět..
» 17.07.2008 » autorka: šuměnka |
|
..taková do pohody navzdor počasí..
» 17.07.2008 » autorka: šuměnka |
|
mlčenlivé milníky...
» 17.07.2008 » autor: enigman |
|
...co se včas probudila.
» 16.07.2008 » autorka: spare |
|
reakce na dávný koment...
» 16.07.2008 » autorka: spare |


