|
...co tak rád piješ.
» 26.07.2008 » autorka: spare |
|
... tak toho není nikdy dost ...
» 25.07.2008 » autor: HarryHH |
|
......
» 25.07.2008 » autorka: Jezabel |
|
Jsou některé zlomy, co člověka zlomí. Jiné ve chvíli, navždy posílí.
» 25.07.2008 » autorka: spare |
|
po filmu...
» 25.07.2008 » autorka: spare |
|
mini – slová ke mně prišli někdy včera pozdě v noci, nebo dnes brzo ráno ...
» 25.07.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
.... otlouká píšťalku ... /ale ne každý připustí že to dělá ... /*skoro každej , ...
» 24.07.2008 » autor: HarryHH |
|
.......
» 24.07.2008 » autorka: Jezabel |
|
...ještě není čas se rozejít...
» 24.07.2008 » autorka: Lorraine |
|
... ta je v pohodě ...
» 23.07.2008 » autor: HarryHH |
|
Krátká veršovánka ke kultuře některých komentářů kritizujících negativní společenské a politické jevy nebo jiné kulišárny. Převzato z kritiky díla na „http://www.epika.cz/?p=dilo&c=19002″.
» 23.07.2008 » autor: Špáďa |
|
***
» 23.07.2008 » autorka: Štěpina |


