|
V náruči plyše leckdy děti zanechají víc… než v náruči dospělých… Věnováno… (ona to pozná)
» 04.04.2007 » autorka: Levandule |
|
***
» 03.04.2007 » autorka: isisleo |
|
Pro všechny mé dcery a jednu princeznu, která by mohla být jednou z nich. A pro ostatní – prosím, pokuste se je pochopit…
» 02.04.2007 » autor: G.P. |
|
já jsem se jen díval...a modlil se s Tebou
» 02.04.2007 » autor: G.P. |
|
...................
» 01.04.2007 » autor: čubík |
|
***
» 30.03.2007 » autor: Siorak |
|
To je moje úplně první básnička, kterou jsem napsala. Člověk by řekl, že časem a létama zmoudří, ale asi jak v čem. V lásce nejsem moudřejší ani přes ty potrestaný chyby ani přes jizvičky na duši. Pokaždý se cítím tak ... nevím jak to popsat.
» 29.03.2007 » autorka: Jezabel |
|
A zase jedna kraťoučká.
» 29.03.2007 » autorka: Jezabel |
|
... asociace jsou svině ... stejně jako všechny dny ztrát (proč se však prolitá krev stává požehnáním?)
» 29.03.2007 » autorka: Levandule |
|
… platí pro všechny druhy vztahů …
» 29.03.2007 » autorka: Levandule |
|
Jen podotýkám, že nejsem filolog, takže to možná nedude dokonalé
» 29.03.2007 » autor: Siorak |
|
Nikdy se nesmířit s rolí outsidera do které tě kdysi obsadili .. . . . .
» 28.03.2007 » autor: HarryHH |
|
... ty rozvěšují všichni. Po které se vydáš ty? .. A co Víra? . . ... ... .. . ... . /... Na tu se neumírá ... Ale na blbost ano .... /
» 28.03.2007 » autor: HarryHH |
|
Chtěla jsem napsat báseň o své pracovní přetíženosti, a nakonec to vypadá, jako bych byla přetížená z těch několika minut, které si z celého dne ukradnu pro své snění…
» 28.03.2007 » autorka: Levandule |
|
.... a vrabec v hrsti ?? .. ani jeden .../ ... Zatracenej pech
» 27.03.2007 » autor: HarryHH |
|
No prostě mi je smutno.
» 27.03.2007 » autorka: Jezabel |


