Občasník "Pár slov k Vám"


[11.03.2012]

Občasník No. 2

Tak tedy dobrý - a podle času čtení si dosaďte sami večer nebo den. Zdravíme Vás tímto takříkajíc ze záznamu, neboť zasedání redakce zdárně proběhlo, již podruhé.

Na co vás chceme upozornit tentokrát? Abyste byli veselí, i přes starosti, které s sebou přináší život... protože odtud je jen krůček k tomu, zajít si na Libres. No a tady.... už jde ten úsměv skoro sám - poté, co zjistíte, jak Vás někdo komentoval, nebo jaké napsal hezké dílko. Můžeme říci, že to tu žije a těšíme se ze vzrůstajícího počtu Libresíků. Dokonce i soutěže se staly předmětem Vašeho zájmu, i přes občasné zmatky s termíny.

Pokud Vás zajímá, co je nového - tak to v podstatě vidíte sami na monitoru; občasné drobné úpravy mají za úkol zpříjemnit Vám zdejší pobyt a činnost; v té souvislosti nás těší, že naše nápady jsou posléze inspirací i pro jiné. Pochopitelně není možné se zavděčit všem - i Lukio je někdy překvapen, co po něm chceme. Je nám všem jasné, že nejde pořád něco měnit, nicméně jednu zásadnější věc bychom ještě rádi realizovali - editace děl a jejich koncepty budou zpřístupněny všem autorům, a to od okamžiku publikace tohoto Občasníku.

Rád bych touto cestou pochválil všechny autory i pečovatele figurující v knihovničce a poklepal uznale na rameno čubíkovi. Když jsem na první schůzce říkal, že bychom měli propagovat amatérskou tvorbu, bylo mým snem zpřístupnit knížečky, předávané s ostychem kamarádům... ukázat, že se naše psaní může dotáhnout až do knižní podoby, byť i jen pár známým pro radost... má to rozhodně nemalou cenu. A dnešní podoba knihovničky je úchvatná. Smekám před odvahou ukázat, co v nás jako v autorech (a pochopitelně lidech obecně) je.

Další kapitolou, kterou bych chtěl zmínit, jsou srazy. S přibývajícím teplem a sluníčkem se jistě mnohým z nás zachce vyrazit si na výlet. A pokud se rozhodnete setkat s pár známými, nebojte se udělat minisrazík - prostor pro jeho propagaci tady najdete vždycky. Jakékoliv čtení bývá vždy obohacením našich zážitků a organizátoři budou jen rádi za předem nahlášenou účast.

V současné době již vím, že Počátky 2012 budou od pátku 5.10. do neděle 7.10. Termín mi již pan Tomandl potvrdil. Vcelku veřejnou zprávu, že Dny přírody jsou tamtéž 19.5.2012, raději jen špitám, protože jarní srazík v tomto termínu jsem si již organizovat zkusil. A v tom blázinci... už ne! Nicméně se stává, že se tam s mnohými potkávám, protože to je výlet, který se stal již tradicí.

Pokud máte jakýkoliv námět - děkujeme za něj. Pokud máte stížnost - děkujeme i za ni a sem s ní, od toho máte kontakt na redakci :-) 

No a co je asi tak na řadě z novinek.... tvorba Almanachu. Jen co si srovnáme termíny, vybafneme to na Vás.

Takže přejeme hezké teplé jaro a mnoho inspirace. A trošku lepší pravopis... (říkal mi editor - bez legrace). 

S pozdravem....... gabkin a další.


1|2|3|4|5|6

© 2011 - 2022 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.