Občasník "Pár slov k Vám"


[09.09.2012]

Občasník No. 5

Vážení přátelé modra,
a myslím tím všechny, ...i ty, co sem nepřispívají a mají tady jen své blízké. To, čeho jsme se báli, těšili se na to a případně i přísahali - kvůli tomu  nastává.
Tak jako každé září jdou děti do školy, švestky sládnou, mnozí zjišťují, že letní dovolenou již opravdu nestihnou - tak gabkin zase začíná strašit s Počátkama.
Letos jsou trochu jiné, jsou to první libresácké. Mnozí se již těší a vědí, co následuje - korespondenční maraton se Štěpinou, neboť to je jediná záruka, že vše bude v pořádku.
Jako vždy Štěpina uveřejní dílko s názvem Po roce zase Počátky, kde se bude odehrávat korespondence. A i já zde budu častěji připraven odpovídat na vaše dotazy.
Abychom předešli těm nejčastějším, budu se snažit odpovědět ty hlavní dopředu. Sraz v Počátkách je každoročně o prvním víkendu v říjnu (letos 5. 10. – 7. 10.). Někdo jezdí už v pátek (a ví proč), někdo se jen staví, ale pokaždé platí - jaké si to uděláš, takové to máš! Na dotazy, jestli je to jen pro Libres, odpovím tím, co jsem již někde veřejně prohlásil - Počátky jsou otevřený literární sraz pro lidi s poetickou duší, samozřejmě, že i rodinní příslušníci nejsou překážkou - jen se musí vše vědět dopředu a nic není problém, jen těch 422,-  na celodenní penzi.
Na rovinu je třeba říci, že program je v podstatě volně plynoucí radostný víkend, kdy se vše děje tak nějak samovolně, ale kdo tam již byl – ví, že je to setkání lidí - NE tvorby.

No, nechme si taky něco o srazu do diskuzí a využijme občasník i dalším redakčním věcem. ALMANACH... se v celé kráse ukáže také v Počátkách. Jakékoliv podrobnosti ale nejpřesněji najdete u Čubíka v dílech. Pro ty nedočkavce je samozřejmě v knihovničce. Před srazíkem proběhne ještě jedna redakční schůzka, takže pokud někdo cítí potřebu něco nahodit k řešení - neváhejte a šup sem s tím. Přece jenom by se to mělo vyřešit před oslavami roku trvání serveru... a to je za chvilku, neboť 11.11. - onen slavný den, kdy se v literární kavárně V Týnské začalo toto modro rodit, jsou oficiální narozeniny nás všech. A mnozí z Vás, kteří jste nám pomáhali s rozběhem, se tento podzim usměje s povzdechem - to už je rok... 

Takže závěrem - sledujte dílko Počátky 2012, prohlídněte fotky, a v diskuzi se klidně bavte o srazu... sami nejlépe víte, jaké to tam je, a tak odpovíte možná i lépe než já!!! A o tom maškarním, co s ním otravujete - se bude hlasovat!!!
Modru zdar, Počátkům zvláště! Sraz si i bez přítomnosti prezidenta užijeme.


1|2|3|4|5|6

© 2011 - 2022 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.