radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.11.2013 - 14:06
Psavec: Podzim dovede básnit, ST.
|
23.11.2013 - 11:01
CULIKATA: Podzim básně píše
listí šustí za okny) a Ráďa taky).St, pěkná podzimní. |
23.11.2013 - 10:57
Kapka: ST
|
23.11.2013 - 09:01
myšlenka pouhá: ... ST
|
23.11.2013 - 06:25
Rezina: To mi připomnělo, že každý potřebuje chvilku odpočinout
Dřív se zabednily okenice a lidé pospolu vzpomínali ... ST |
22.11.2013 - 22:34
jitka.svobodova: ST..*
|
22.11.2013 - 22:33
CULIKATA: Hmmm
|
22.11.2013 - 14:57
|
22.11.2013 - 11:50
labuť: Některé věci se jen těžko říkají...
|
22.11.2013 - 06:40
Rezina: Není nad něžná slůvka
ST |
21.11.2013 - 19:12
kavec: *** jirka
|
21.11.2013 - 14:10
jitka.svobodova: tvé slovo má váhu zlata....cena je to veliká ST
|
21.11.2013 - 14:03
jitka.svobodova: dobře je to napsané...T
|
20.11.2013 - 17:55
Lucijena: ST
|
19.11.2013 - 16:35
Květka Š.: ST))
|
19.11.2013 - 10:36
Květka Š.: to se mi líbí..ST))
|
17.11.2013 - 20:57
enigman: to mění vše...
|
16.11.2013 - 15:43
Lilith: moc hezké... ST
|
15.11.2013 - 10:26
nejsembásník: zkus znovu věřit andělům...
|
13.11.2013 - 15:45
myšlenka pouhá: tuší... ST
|


