radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2014 - 18:51
Kapka: Líbí, st
|
11.01.2014 - 12:06
Květka Š.: pěkný...ST
|
09.01.2014 - 14:46
|
09.01.2014 - 11:51
kavec: Ta prvá polovina básenky mě bere více , a.e celá je pěkná ST . Jirka
|
09.01.2014 - 09:49
matousekKkrejca: ST
|
08.01.2014 - 18:36
kavec: ... všechno je tady jenom nějakej hloupej nedobrej sen . ST . Jirka
|
06.01.2014 - 09:38
kavec: Jen blázni dovedou napsat dobrou poezii , to jsem už dávno poznal . ST . Jirka
|
05.01.2014 - 22:12
Lilith: Líbí se mi
ST |
05.01.2014 - 20:23
kavec: ST .Moc dobrá Jirka
|
05.01.2014 - 20:15
Bomejka: mám z toho takový chmurný dojem ST
|
05.01.2014 - 18:16
jc senior: Většina vět je bezcenných, což neplatí o tvé básni!
* |
05.01.2014 - 07:49
Rezina: Stojím za tebou, co dávají?
ST |
05.01.2014 - 01:46
Špáďa: I nálady mohou být různě složité...
|
04.01.2014 - 20:27
Kajuta: Podobné pocity má, myslím si, každý z nás..
|
31.12.2013 - 19:57
Liška76: SlaSTná nevědomost:))
|
31.12.2013 - 14:11
Verena: No a proč ne :-)
|
30.12.2013 - 14:46
krizekkk: Zajímavé.
|
29.12.2013 - 17:52
Kajuta: ..budiž vyslyšeno.. st
|
29.12.2013 - 17:49
Taikatalvi: ještě žiji..
ST. |
28.12.2013 - 17:45
svetlana astachova: ST. Život sice bolí, ale zase ne pořád. Jsou i krásné chvíle.Světlana
|


