René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2017 - 23:41
Tara: kuchyňské hvězdy když září,
všichni se radostně tváří:-) ST
27.03.2017 - 23:00
ttragelaf: závěr jako druhé dějství, obojí a celé působivé
27.03.2017 - 20:17
Lilith: hvězdy domovů ;-)
ST
27.03.2017 - 20:05
27.03.2017 - 18:22
divoženka1: juj to je pěkné ST
27.03.2017 - 15:59
Kapka: Moc fajn! ST
25.03.2017 - 18:25
Psavec: Můžeme si vyprávět, ST.
25.03.2017 - 18:06
Psavec: Co dodat, ST.
25.03.2017 - 09:56
řeka: vstát, jít, žít...
ST.
25.03.2017 - 09:21
vavaoko: Jo. Furt se jde!
ST
25.03.2017 - 00:30
Tara: VSTát se musí zas a znovu...
24.03.2017 - 22:10
zenge: tak jako na počátku ozvěny
vše se do prvotního promění...
Pavel Zajíček;-)
24.03.2017 - 17:37
Kajuta: ST :-)
24.03.2017 - 16:49
Houda: Zajímavé obraty, zvlášť ta tíha šťastná unesením je velmi povedené. T
24.03.2017 - 16:47
Houda: Moc hezké veršíky, ST
24.03.2017 - 16:46
Houda: Hezký. Ale nevím, co je to asonanční. Mám mezery jak opilecký okna. I tak ST :-)
23.03.2017 - 21:10
sailorr: Napsat bych to tak neuměl, ale podepsat to můžu.
Z druhé strany stolu ;)
ST
23.03.2017 - 19:26
Tara: Hezké a souhlas se Zengem...ST
23.03.2017 - 19:14
Ringo: Tak hurá znovu do lásky!
A mějte klidně botasky...

(Někdy může být i hezké, když jsou lidé sešlí.)
23.03.2017 - 18:40
zenge: i z beznaděje vyklíčí...
ST;-)
1 ... 218|219|220|221|222|223|224|225|226 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku