René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2017 - 23:41
Tara: kuchyňské hvězdy když září,
všichni se radostně tváří:-) ST |
27.03.2017 - 23:00
ttragelaf: závěr jako druhé dějství, obojí a celé působivé
|
27.03.2017 - 20:17
Lilith: hvězdy domovů ;-)
ST |
27.03.2017 - 20:05
vavaoko: ST
|
27.03.2017 - 18:22
divoženka1: juj to je pěkné ST
|
27.03.2017 - 15:59
Kapka: Moc fajn! ST
|
25.03.2017 - 18:25
Psavec: Můžeme si vyprávět, ST.
|
25.03.2017 - 18:06
Psavec: Co dodat, ST.
|
25.03.2017 - 09:56
řeka: vstát, jít, žít...
ST. |
25.03.2017 - 09:21
vavaoko: Jo. Furt se jde!
ST |
25.03.2017 - 00:30
Tara: VSTát se musí zas a znovu...
|
24.03.2017 - 22:10
|
24.03.2017 - 17:37
Kajuta: ST :-)
|
24.03.2017 - 16:49
Houda: Zajímavé obraty, zvlášť ta tíha šťastná unesením je velmi povedené. T
|
24.03.2017 - 16:47
Houda: Moc hezké veršíky, ST
|
24.03.2017 - 16:46
Houda: Hezký. Ale nevím, co je to asonanční. Mám mezery jak opilecký okna. I tak ST :-)
|
23.03.2017 - 21:10
|
23.03.2017 - 19:26
Tara: Hezké a souhlas se Zengem...ST
|
23.03.2017 - 19:14
Ringo: Tak hurá znovu do lásky!
A mějte klidně botasky... (Někdy může být i hezké, když jsou lidé sešlí.) |
23.03.2017 - 18:40
zenge: i z beznaděje vyklíčí...
ST;-) |


