René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2017 - 16:50
Psavec: hezká mini, ST.
08.05.2017 - 13:36
Psavec: Boduješ, ST.
08.05.2017 - 13:16
vavaoko: PaSTýři lásku poznají.
08.05.2017 - 08:37
zenge: líbí!
ST
08.05.2017 - 02:03
Eliana: Asi ST
08.05.2017 - 00:11
Tara: PaSTýři musí být bystrozrací:-)
08.05.2017 - 00:00
Ringo: Několik bačů je spíš rádo
(a prý jsou skutečně i tací),
když se jim ovečky vrací
a mají kompletní stádo.
05.05.2017 - 13:01
vavaoko: Já jen ST
05.05.2017 - 07:58
René Vulkán: Ringo: naopak, podle této definice jsi Básník Básníkovič Básníkov
05.05.2017 - 01:48
Ringo: Tak podle téhle definice budu asi všechno možné, jen určitě ne básník.

Ale odvážím se aspoň pochválit tvoje dílko.
04.05.2017 - 23:43
Tara: Hezké a trefné
ST
03.05.2017 - 10:52
Dusbaba: lochec ano moc ne
02.05.2017 - 23:26
j.m.: Super mi je.
02.05.2017 - 15:08
Gándhí: ST semenům roSTlinným
i těm co překonala samotu v davu,
našla a pronikla svůj vznešený a obrovský cíl
a dala vzniknout nám ;)
02.05.2017 - 06:57
J.F.Julián: St máš jisté
30.04.2017 - 00:36
Tara: Síla semínek je neobyčejná - ST
29.04.2017 - 20:09
Psavec: Semínko bojuje, ST.
29.04.2017 - 20:05
René Vulkán: Ringo:
původně to měla být spermie, ale napadl mě na to jen tento stupidní rým: sper mi je,
takže jsem tam dal semeno.
Škoda, že mi nevyšlo na konec verše a nemohl jsem tak použít vynikající rým - semeno - vemeno
29.04.2017 - 19:26
ttragelaf: zima je mráz
však
semínko odolá
čeká
tvůj hlas
no tak vstávej
holala
29.04.2017 - 18:01
Ringo: Já jako starý erotoman sice očekával spíš spermie, ale to neznamená, že jsem tvým dílkem zklamán.
1 ... 211|212|213|214|215|216|217|218|219 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku