René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.06.2017 - 19:15
mluvenka: Hmm...nahlas jsem si početla...a ráda...
|
25.06.2017 - 22:51
Kapka: ST*
|
25.06.2017 - 22:30
Gándhí: ST pamatovanému, básni i pamětníku
|
24.06.2017 - 03:42
kasparion: ST
|
24.06.2017 - 03:28
kasparion: ST
|
23.06.2017 - 21:39
Květka Š.: ST...
|
23.06.2017 - 11:23
Gándhí: vražedné ST ;)
|
22.06.2017 - 11:38
Adramelech: Karel Kryl tady hrozně chybí. Přijde mi, že svědomí národa umřelo spolu s ním. ST
|
22.06.2017 - 09:29
vavaoko: On viděl daleko dopředu a nebyl rád. Však uměl o tom přemýšlet a psát.
Moc moudrý muž to byl. Karel Kryl. |
21.06.2017 - 23:42
Psavec: Nedá se na něj zapomenout, ST.
|
21.06.2017 - 23:29
Psavec: ST.
|
21.06.2017 - 21:33
Ringo: Kdysi jsem poslal své anglické známé Bratříčka; textu sice rozuměla ještě míň než zbla, ale moc si pochvalovala melodii.
|
21.06.2017 - 21:29
bar-bar: S úctou...ST
|
21.06.2017 - 20:42
Lilith: Karlovi i tobě ST
|
21.06.2017 - 16:32
divoženka1: Mám ho ráda snad už od první písničky kterou jsem slyšela je nezapomenutelný ST
|
21.06.2017 - 15:52
ttragelaf: byl a je nezapomenutelný - geniální
|
21.06.2017 - 14:39
Tara: Jsem ráda, žes jej vzpomenul...byl geniální:-) ST
|
21.06.2017 - 12:29
vavaoko: ST
|
21.06.2017 - 04:19
ttragelaf: ..nejen básník, snad možná každý
|
21.06.2017 - 00:22
Tara: Pěkně od plic, básníku:-) ST
|


