René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
08.11.2020 - 13:03
Ctirad Justus: mňam podzim :)
CJ
08.11.2020 - 13:02
08.11.2020 - 12:55
Ctirad Justus: .... a vzpomínky ožívají, mnohdy více nežli dříve
díky za ně!
CJ
08.11.2020 - 12:15
Ctirad Justus: plesová Sezóna se hlásí....Tam v lese za vsí
CJ
08.11.2020 - 01:40
René Vulkán: Heřmánek u cesty: Heřmánku, díky
07.11.2020 - 22:01
Psavec: Bezva.
07.11.2020 - 20:41
Lilith: Fajné ;-)
07.11.2020 - 18:27
07.11.2020 - 17:52
René Vulkán: zenge: za oba děkuji
07.11.2020 - 17:52
René Vulkán: zenge: je to tak
07.11.2020 - 12:43
zenge: vzdálenosti se zkracovali teď za covidu se prodlužují..
stti
07.11.2020 - 12:24
zenge: ST ti dal by rád
i Fanda Listopad
..snad::-)
07.11.2020 - 10:37
René Vulkán: divoženka1: kouknu na ni, ... a díky za komentář
07.11.2020 - 10:03
divoženka1: Tvá listopadová se mi líbí,ale mám ráda i Levandulovou od Hegerky
06.11.2020 - 06:00
Koala: Tohle se mi moc líbí. TIP.
02.11.2020 - 13:57
M.A.Rek: Je to milé. Od začátku do konce. Mezilidská vzdálenost háže stín jako tovární komín. U konce tvého textu je ten stín cítit.
Začátek textu mi zase vybavil vlastní vzpomínku, jak kdysi tak dávno mi blbnadporučík Čimbura v Hradci Králové dal přímý rozkaz zametat a vytírat schody od zdola nahoru.
02.11.2020 - 09:48
vavaoko: Rozumím ti.
ST
30.10.2020 - 09:39
vavaoko: Moc se na to netěším.
Tobě ST
28.10.2020 - 00:52
fialka: ST
23.10.2020 - 12:15
M.A.Rek: Nu, teď toho na triku mají dost.

Pěkné a milé, z mého pohledu.
Pěkné a nemilé, možná z jejich pohledu, ale snad ne.
1 ... 86|87|88|89|90|91|92|93|94 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku