zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21579
Komentáře k dílům uživatele :
04.09.2014 - 21:05
04.09.2014 - 20:27
krizekkk: Vrážíš to tam.
04.09.2014 - 20:12
krizekkk: Nějak moc rýmů... Povedená sbírka. ,)
04.09.2014 - 20:09
Maryje...: Jo jo...kdo může, ať spí - ostatní - nechť pracují :))
ST*
04.09.2014 - 19:47
ziriant: Slibuji, že si ty Tvé skvosty jednou dočtu a už se na to těším! Jak teď k Tobě čas od času zavítám, vždycky jsem potěšena, dnes obzvlášť, a zdálo se mi vhodné Tě na to zase po čase upozornit :-)
04.09.2014 - 17:01
Květka Š.: JÚ...dobrý...ST...
04.09.2014 - 16:52
Lota: .
já jsem u Tebe už bez jakékoliv fantazie
a nevím co napsat na tu neomezenou nálož slov
kterou jsi schopen vytvořit s božskou ale i čertovskou genialitou
.
:ó)))
04.09.2014 - 16:10
básněnka: v návratech sebe vítat solí...
04.09.2014 - 15:30
básněnka: mraky a bůh...i to stačí na zázraky...
04.09.2014 - 15:06
básněnka: když se tmívá
i spánek chodí zpříma
přes mnohé překážky...

tak už spi...milý:-)
04.09.2014 - 11:58
la loba: Copak usnout ale probudit se!!!to v dnešní době vyžaduje odvahu!
ST
04.09.2014 - 11:18
la loba: Oblačné ST
04.09.2014 - 11:04
Květka Š.: mraky jsou zajímavý...ST))
04.09.2014 - 10:07
vavaoko: Skvěle- ST
04.09.2014 - 00:16
Kajuta: ST :)
03.09.2014 - 21:33
03.09.2014 - 21:16
gabkin: něco kouzelnýho, i když je to o ....
03.09.2014 - 20:27
Kapka: Potěšení při čtení... jak v nejkrásnější galerii. ST
03.09.2014 - 20:11
03.09.2014 - 20:05
HANKA: Jako vždy, samý lesk..ST:-))
1 ... 563|564|565|566|567|568|569|570|571 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku